sadsad x
asdasd

Duygusal Olarak Sağlıklı Çocuk Yetiştirmek

Timaş Yayınları

Maureen Healy

70,00 TL
49,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
21,00 TL
Duygusal Olarak Sağlıklı Çocuk Yetiştirmek Hakkında Bilgiler
Türü: İnsan ve Toplum ile Alakalı Aile ve Çocuk Kitaplar
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9786050832372
Kapak: Ciltsiz
Maureen Healy
Maureen Healy
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Duygusal Olarak Sağlıklı Çocuk Yetiştirmek Kısa Özet

  Hepimiz duygusal olarak sağlıklı çocuklar yetiştirmek isteriz. Güvensiz, mutsuz, yapayalnız bir çocuk yetiştirmek isteyen bir tek anne baba yoktur. Önemli olansa şudur: Bunu nasıl yapacağız?
  Duygular, özellikle de öfke, hayal kırıklığı, kıskançlık, reddedilme gibi kuvvetli ve zorlu duygular çoğu çocuk için baş edilmesi güç şeylerdir. Bir arkadaşına öfkelenen çocuğunuzun önünde bir sürü seçim olabilir; kaba güç kullanmayı seçebilir, sinip kalabilir ya da tüm duygularını ifade ederek sözle direnebilir. Bu seçimlerin her biri çocuğun duygusal hayatında farklı bir patika çizecektir. 

  Seçimlerimizin toplamından oluşan hayatı güzelleştirmek için yapılması gereken belki de çok basittir: Durmak, sakinleşmek ve iyi bir seçim yapmak.

  Dünya çapında binlerce çocuğun duygusal sağlık kazanma yolculuğuna rehberlik eden Maureen Healy daha mutlu ve daha sağlıklı çocuklar yetiştirmenin ipuçlarını sunuyor. *Hiçbir duygu kötü değildir, önemli olan o duygunun nasıl ifade edildiği ve yönetildiğidir* ilkesini benimseyen kitap, çocuğunuzu ve onun duygularını anlamak için müthiş bir anahtar. 

  Nihayet, çocuklarda duygusal sağlık üzerine muhteşem bir yol haritası ve şaşırtıcı bir şekilde uygulanabilir yöntemler… Gerçek hayattan örnekler ve her anne babanın, öğretmenin ya da danışmanın ilgilenebileceği öğretici senaryolar. Bu kitap sahiden bir hediye.

  Linda Graham

  Duygusal Olarak Sağlıklı Çocuk Yetiştirmek, hem uygulanabilir hem de dönüştürücü güçte öneriler sunuyor; çocuk için, anne baba için ve anne baba ile çocuk arasındaki ilişki için. Bu kitabı okuyun, tekrar tekrar okuyun ve daha önemlisi, burada yazılanları uygulayın.

  Tal Ben-Shahar

  Duygusal Olarak Sağlıklı Çocuk Yetiştirmek, bugünün dünyasında daha sağlıklı ve sonuç olarak daha mutlu çocuklar yetiştirmek isteyen herkese yardımcı olacak.

  Michele Borba

Duygusal Olarak Sağlıklı Çocuk Yetiştirmek Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.