sadsad x
asdasd

Düşten Gerçeğe Türkiye Sanayisinde Elginkan Topluluğu

Tarih Vakfı Yurt Yayınları

Prof. Dr. Öner Günçavdı

320,00 TL
240,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
80,00 TL
Düşten Gerçeğe Türkiye Sanayisinde Elginkan Topluluğu Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kitaplar
Sayfa Sayısı: 518
ISBN: 9789758813520
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2009
Prof. Dr. Öner Günçavdı
Prof. Dr. Öner Günçavdı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Düşten Gerçeğe Türkiye Sanayisinde Elginkan Topluluğu Kısa Özet

  "Düşten gerçeğe" uzanan yolculuğumuz devam ediyor. Dünyada ve ülkemizde uzun yıllar hatırlanacak dönüm noktalarından biri olmaya aday 2010 yılının ortalarında yayımladığımız bu sayımızın kapağında, tüm kültürlerde şansı simgeleyen "uğurböceği"mizle size merhaba demek istedik. İçinde yaşadığımız koşullarda en büyük "Artı 1"in "umutlarımız" olduğunu düşünüyoruz.

  Elginkan Topluluğu yöneticilerine yönelik düzenlediğimiz "Ufuk Turu"na katılan konuşmacılarımızı dinlerken, yapılan değerlendirmelerle kurum tarihimizdeki deneyimler arasındaki paralellikleri gördükçe, ister istemez "düşten gerçeğe" giden yolculuğumuzu en iyi, "Elginkan Kurum Tarihi" projemiz aracılığıyla ifade edebileceğimizi düşündük.

  Dört yıllık yoğun ve özverili bir çalışmanın ardından iki kitaba dönüşen bu proje; bugünlere nasıl geldiğimizi çok net olarak ortaya koyuyor. "Düşten Gerçeğe - Türkiye Sanayisinde Elginkan Topluluğu" ve "Geçmişten Günümüze Elginkan Topluluğu: Bir `Ebedi Müessese` Oluşturma Öyküsü" kitapları, sadece bizim için değil, ülkemiz için de özel bir kurum olan Elginkan Topluluğu`nun hikâyesinin öğrenilmesine imkân verecek.

   
 • 2. Hamur

Düşten Gerçeğe Türkiye Sanayisinde Elginkan Topluluğu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.