sadsad x
asdasd

Düşmanca Devralma - Spider - Man

İthaki Yayınları
32,00 TL
20,48 TL
%36 indirim
Düşmanca Devralma - Spider - Man Hakkında Bilgiler
Türü: Fantastik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 340
ISBN: 9786053759157
Kapak: Ciltsiz
David Liss
David Liss
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Düşmanca Devralma - Spider - Man Kısa Özet

  Peter Parker karmakarışık bir ilişki ağının içerisindeydi. En ileri teknolojileri barındıran bir laboratuvarda çalışıp dünyayı değiştirmeye çalışan genç bir biliminsanıydı. Yine de ikinci işi olan suçla mücadelenin getirdiği sorumluluklarla baş etmekte zorlanıyordu…

  Wilson Fisk, namıdiğer Kingpin, New York’a dönmüş ve kendisini halk arasında fedakâr bir girişimci ve hayırsever biri olarak gösterme çalışmalarına başlamıştı. Örümcek-Adam bunun böyle olmadığını bilse de gerçekleşmesi halinde *bir daha geri dönüşü olmayan* o kötü niyetli plana dair gerçekleri açığa çıkaramazdı.

  Örümcek-Adam’ın kostümü ve özellikleriyle sokakları altüst etmeye başlayan yeni tehdit karşısında Ağ Kafa, yaşanan kötü olayların sorumlusu olmadığını gösterip masum olduğunu kanıtlayabilecek miydi? Zaman daralıyor ve insanların hayatı tehlikedeyken Örümcek-Adam, bu eli kanlı Örümcek’in cani saldırını durdurabilecek miydi? Örümcek-Adam düşmanlarına ve korkularına boyun mu eğecekti yoksa ayağa kalkıp eskisinden de güçlü olduğunu mu gösterecekti?

   

Düşmanca Devralma - Spider - Man Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.