sadsad x
asdasd

Düşler Nasıl Gerçekleşti?

Kronik Kitap

Robert Iger

50,00 TL
32,00 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
18,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Düşler Nasıl Gerçekleşti? Hakkında Bilgiler
Türü: İş Dünyası Kitapları
Sayfa Sayısı: 296
ISBN: 9786057635914
Kapak: Ciltli
Robert Iger
Robert Iger
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Düşler Nasıl Gerçekleşti? Kısa Özet

  *Kişiyi geliştiren yaratıcılık, bir beceriden ziyade bir sanattır özellikle de markanın tek başına yaratıcılıkla aynı anlama geldiği bir şirkette. Karşılanması oldukça güç bir beklenti. Robert Iger sadece çığır açan doksan altı senelik bir tarihin beklentilerini karşılamakla kalmamış, aynı zamanda Disney markasını beklentilerin ötesine de taşıyıp bunu zarafetle ve cesaretle yapmış. Bu kitap size bunu nasıl başardığını anlatacak.*

  -Steven Spielberg

  Muhteşem bir vizyon ve bir liderlik hikâyesi: Walt dısney ceo’su on beş yıllık tecrübelerini paylaşıyor.

  Robert Iger Walt Disney Şirketi’nin başına geçtiğinde rekabetin her zamankinden de acımasız olduğu, teknolojinin hızla değiştiği bir dönemdi. Ancak bir stüdyo görevlisi olarak mesleğe başladığı günden bu yana merakı ve güvenilir ve güçlü ekibe inancı sarsılmaz kalesi oldu. Bu aynı zamanda Steve Jobs'la kurduğu derin arkadaşlıktan Star Wars mitolojisini sonsuz bir aşkla yaşatma çabasına kadar ortaya koyduğu her projenin ve ortaklığın temeliydi.

  Bu özgün başarılar Disney’yi uluslararası pazarda daha güçlü bir marka hâline getirecek ve Robert Iger çağımızın en yenilikçi ve başarılı CEO’larından biri kabul edilecekti.

  İşte Iger, iki yüz binden fazla çalışanına liderlik ederken öğrendiği dersleri paylaşıyor ve aralarında daimî bir merak, olumlu düşünmenin değeri, cesaret, odaklanma, haysiyetli çalışmanın önemi, risk almayı teşvik etmek, bir güven kültürü inşa etmek ve değişimi reddetmek yerine kucaklamak gibi unsurların da bulunduğu gerçek liderlik için gerekli ilkeleri irdeliyor.

  Değişim nasıl güdülenir, teknoloji nasıl güçlü bir araç olarak kullanılabilir, kalıcı bir kültür inşa etmek mümkün müdür ve insanlara nasıl güç verebilirsiniz?

  Bu sorulara cevap veren Düşler Nasıl Gerçekleşti? sadece dünyanın gelecek vadeden CEO'ları için değil; aynı zamanda profesyonel ve hatta özel hayatlarında ilerlerken daha az korku duymak, daha özgüvenli hissetmek isteyen herkes için.

Düşler Nasıl Gerçekleşti? Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.