sadsad x
asdasd

Dünya’nın Saklı Tarihi

Ganj Kitap

Sal Rachele

67,00 TL
43,55 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
23,45 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Dünya’nın Saklı Tarihi Hakkında Bilgiler
Türü: Referans ve Kaynak Kitapları
Sayfa Sayısı: 440
ISBN: 9786055006679
Kapak: Ciltsiz
Sal Rachele
Sal Rachele
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Dünya’nın Saklı Tarihi Kısa Özet

  Dünyadışı yaşam formlarıyla tam olarak nasıl bir ilişkimiz var? Diğer varoluş boyutları neler? Dünya’da niçin bunca acı yaşanıyor? Negatif düşünce ve inançlarımızla yarattığımız hapishanemizden nasıl kurtuluruz?

  Sizi evrenin başlangıcından, bu gezegenin ve üzerindeki yaşam formlarının yaratılışına dek uzanan kozmik bir yolculuğa davet ediyorum. Dünya’nın saklı tarihine hoş geldiniz. Bu bilgileri lise veya üniversite tarih derslerinde bulamazsınız. Gezegenimizdeki eğitim sistemini kontrol edenlerin bu bilgilere erişmenizi istemediklerinden emin olabilirsiniz.

  Burada ortalama bir galaksinin kenarındaki ufak bir gezegene nasıl geldiğimiz, nasıl farklı etnik karışımlar, kültürel alışkanlıklar ve lisanlara sahip olduğumuz sorusuna cevap ararken, insanlığın maymunsu bir atadan evrildiği veya şimdiki uygarlığımızın Dünya’da yaşamış en gelişkin uygarlık olduğu gibi kabul görmüş fikirlerin neden yanlış olduğunu da tartışacağız.

  Bilgi güçtür derler. Bu kitabın amacı sizi yaratıcılık, farkındalık ve şefkatle dolu bir yaşam sürmeniz için güçlendirmektir. Dünya’daki durumun neden ve nasıl bu hale geldiğini bilmek, bizlere hem içimizde hem de dış dünyada etkili değişiklikler yapma gücü sağlar.

  Bu kitapta size sunulan fikirleri iyice araştırın. Eleştirel bir düşünce tarzı kullanın. Hiçbir şeyi körü körüne ret veya kabul etmeyin. Ayırt etme yeteneğinizi geliştirmeyi öğrenin. Haydi, hazırsanız başlayalım!

Dünya’nın Saklı Tarihi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.