sadsad x
asdasd

Dünyanın Gözündeki Ülke: Türkiye

Cinius Yayınları
21,00 TL
12,81 TL
%39 indirim
Dünyanın Gözündeki Ülke: Türkiye Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 104
ISBN: 9786051276144
Kapak: Ciltsiz
Sertaç Hekimoğlu
Sertaç Hekimoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Dünyanın Gözündeki Ülke: Türkiye Kısa Özet

  Sertaç Hekimoğlu 1991 yılında İstanbulda doğdu. Çocukluk ve gençlik yılları Silivride geçti. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini kazanmasıyla üniversite ve Eskişehir hayatı başladı.

  İstanbulu o kadar çok özlüyordu ki hemen hemen her hafta sonu Eskişehir-İstanbul otobüs yolculuğu yaptı. Üniversite hayatı boyunca çeşitli panel, konferans ve sempozyumlara katıldı. Birçok katılım belgesi aldı. Ankara Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi ve Konrad Adenauer Vakfının ortaklaşa düzenlediği Avrupa Birliği Eğitim programını başarı ile tamamladı.

  Sertaç Hekimoğlu bir dönem Wing Tsun sporuyla uğraştı ve dünyaca ünlü Ebmas sifusu Emin Boztepenin elinden 1. derecesini aldı. Yine üniversite yıllarında Erasmus değişim programına katıldı ve Yunanistanda yaklaşık 6 ay eğitim gördü. Bu dönemde Yunanlılardan gördüğü ilgi ve alaka kafasında insanlığın kardeş olduğu fikrini güçlendirdi.

  Hayatı boyunca gerçek adaletin safında olmaya çalıştı. Her zaman Kaybeden değil vazgeçen yenilmiştir sözünü ilke edinerek insanlığın el ele olması gerektiğini vurguladı.

Dünyanın Gözündeki Ülke: Türkiye Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.