Dört Kanatlı Melek İş Başında

Servet Yayınevi

Polat Onat

50,00 TL
38,50 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
11,50 TL
Dört Kanatlı Melek İş Başında Hakkında Bilgiler
Türü: Roman ve Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 80
ISBN: 9786057027153
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Polat Onat
Polat Onat
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Dört Kanatlı Melek İş Başında Kısa Özet

    Mardusacikalibu adlı acayip gezegende yaşayan varlıkların en temel özelliği şakacı olmalarıdır. Bu benzersiz gezegenden gelen Dört Kanatlı Melek`in de en temel kişilik özelliği şaka yapmayı seven bir varlık olmasıdır.
    Aslında Dört Kanatlı Melek, dünyamızda yaşadığı maceraların gizli kalmasını istiyordu. Bu kitapta anlattığım serüvenlerin okur önüne çıkmasına olumlu yaklaşmıyordu. Yalvardım yakardım, allem ettim kallem ettim. Zor da olsa Dört Kanatlı Melek`i ikna ettim. Kitabın yayımlanmasını nihayet kabul etti.

    Bundan sonraki iş size düşüyor değerli çocuklar! Kitabı dikkatle okuyacaksınız. Sevdiğiniz öyküleri anne-babanızla paylaşacaksınız. Arkadaşlarınıza Dört Kanatlı Melek`i anlatacaksınız. Onu tanıtmak ve sevdirmek için gayret göstereceksiniz. Bu iyiliğiniz için daha şimdiden hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Fakat şahsen tanımadığınız kişilere de bu kitaptan bahsetmeyin lütfen. Tehlikeye karşı sizi açık yüreklilikle uyarayım. Takdir edersiniz ki hiçbirimiz Mardusacikalibu ajanlarına yanlışlıkla bilgi sızdırmak istemeyiz.

  • 2. Hamur

Dört Kanatlı Melek İş Başında Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.