sadsad x
asdasd

Do-Re-Mi ile Hayata Tutunmak

Akademisyen Kitabevi

Cengiz Yakıncı

30,00 TL
26,10 TL
%13 indirim
Kazancınız
:
3,90 TL
Do-Re-Mi ile Hayata Tutunmak Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Müzik Kitapları
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786059354769
Kapak: Ciltsiz
Cengiz Yakıncı
Cengiz Yakıncı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Do-Re-Mi ile Hayata Tutunmak Kısa Özet

  Kanser yolculuğunu başarıyla tamamlamada en önemli iki gücün umudunu kaybetmemek ve hayata sıkıca tutunmak ol­duğunu, zaferlerin önce beyinde kazanılabileceğini biliyoruz. Umudumuzu kaybetmeden, inançla ve hayata pozitif bakmayı öğrenerek devam ettirmeliyiz yaşamlarımızı.

  Bizler Kan ve Kemik İliği Nakli Derneği olarak hayata her daim umutla bakan gözlerin yaşam ışığını şarkılarla alevlendirmek is­tedik. Do-Re-Mi ile Hayata Tutunmak Şarkı Sözü yarışmasına gönderilen eserleri kitabımızda sizlerle paylaştık. Yapılan değer­lendirme sonrasında dereceye giren eserleri besteledik.

  Umarız gönüllerinizde hoş bir seda bırakır.

  Ülkemizde ilk kez kanser, kemik iliği ve kök hücre konularının tema olarak seçildiği şarkı sözü yarışmamıza, 15 Aralık 2016 ta­rihi itibarı ile son başvurular kabul edildi. Yarışmamıza 185 katı­lımcı eserlerini gönderdi. Prof. Dr. Fevzi Altuntaş, Selma Adabaş, Prof. Dr. Sevgi Kalayoğlu Beşışık, Prof. Dr. Seçkin Çağırgan, Doç. Dr. Barış Demirci, Prof. Dr. Mehmet Ali Erkurt, Mesude Erşan, Yrd. Doç. Dr. Ahmet Feyzi, Yrd. Doç. Dr. İsmail Hakkı Gerçek, Prof. Dr. Hakan Göker, Öğrt. Gör. Sinan Haşhaş, Doç. Dr. Ünal İmik, Yrd. Doç. Dr. Betül Karagöz, Prof. Dr. İlhami Kiki, Ziyneti Kocabıyık, Prof. Dr. Hakan Özdoğu, Yrd. Doç. Dr. Gökalp Para­sız, Doç. Dr. Emre Tekgündüz, Yrd. Doç. Dr. Ali Korkut Uludağ, Prof. Dr. Filiz Vural, Prof. Dr. Cengiz Yakıncı tarafından oluşturul­muş seçici kurul üyelerimiz ilk üç dereceye giren şarkı sözlerini belirledi. Yapılan değerlendirme sonucunda birinciliği *Yenil­medim* adlı eseriyle Mehmet Ali Özgüven ve *Kır Çiçekleriyiz Biz* eseriyle Celalettin Kurt; ikinciliği *Biz Güneşten Çocuklarız* eseriyle Murat Tapar ve *Sağlıklı Ömürlere* eseriyle Seyfi Şirin; üçüncülüğü

  *Gülümse Sen* eseriyle Nilden Uysal ve *Bir Hayat Daha* eseriyle Özlem Aksoy paylaştılar.

  Yarışmamızda değerlendirmeleriyle büyük emek harcayan seçici kurul üyelerimize, eserleriyle yarışmamıza katkı sunan tüm katılımcılarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor; siz kıy­metli okuyucularımızın sağlıklı, huzurlu, mutlu ve kaliteli bir ömür şarkısının kahramanları olmanızı diliyoruz.

Do-Re-Mi ile Hayata Tutunmak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.