Diriliş Yolunda Bir Usta Kırk Çırak

40’lar Kulübü Yayınevi

Kolektif

50,00 TL
38,50 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
11,50 TL
Diriliş Yolunda Bir Usta Kırk Çırak Hakkında Bilgiler
Türü: Biyografik ve Otobiyografik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 172
ISBN: 9786059889902
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Diriliş Yolunda Bir Usta Kırk Çırak Kısa Özet

    İnanmak başarmanın yarısıdır, derler. Bu sözün en büyük ispatıdır 40’lar Kulübü. Değerlerimizi hatırlatan ve anlatan 40’lar Kulübü, edebiyata hizmeti, kitaba hizmeti ve insanlığa hizmeti ile ülkemizin kabul görmüş bir değeridir. Bu değer öyle bir değer ki; mürekkep ile kâğıdın davasını güden ecdadımızın mirası, geleceğimizin teminatı olan gençlerimize yol göstericilik görevini icra etmektedir.

    Gençlere güvenip, onlarla yol yürüyen ve yürürken de onları geliştiren yayınevimiz, Diriliş Nesli’nin Amentüsü Üstad Sezai Karakoç’u bir kez daha anmaya ve anlatmaya bu kitapla karar verdi. Umudum odur ki yanan bu edebiyat ateşi gönülleri de yakarak bütün cihana yayılsın, yayılsın ki geçmişten günümüze ilim ve irfanla, hakkaniyetle mücadele eden ecdadımızın değerlerini tanımayan kalmasın. Bizler inanç erleriyiz, inandığımız davaya bir ömür hizmet ederiz.

    40’lar Kulübü de Üstad Sezai Karakoç’un Diriliş Nesli’dir. Onun diriliş için yaktığı ateşin en belirgin halidir. Bu diriliş nesli, siz değerli okuyuculara Üstad Sezai Karakoç’un ilke ve duruşuna hakkıyla yaklaşabilme adına attığı adımları, onu anlama gayretinde olanlara elinizdeki kitap ile sunmaktadır. Allah *Kitap*tan ayırmasın duası ile…

  • 2. Hamur

Diriliş Yolunda Bir Usta Kırk Çırak Hakkında Yorumlar