sadsad x
asdasd
13,50
10,40
%23 indirim
Dilenci ile Milyarder Hakkında Bilgiler
Türü: Fransız Edebiyatı Kitapları
Sayfa Sayısı: 149
ISBN: 9786051430959
Boyut: 12 x 0
Kapak: Ciltsiz
Benoit Saint Girons
Benoit Saint Girons
Devamı
Kampanya

Dilenci ile Milyarder Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Dilenci ile Milyarder Kısa Özet

  Harika bir kitap. Sakın toplu ulaşım araçlarında okumayın, durağınızı kaçırırsınız. Sayfa sayfa ilerledikçe insan kendini daha iyi hissediyor, nasıl diyeyim, adeta büyüyorsunuz bir anda... Yazara teşekkürler...
  (Sylvie C., Temmuz 2009)

  Haftasonu çabucak bu kitabı bitirdim ki yavaş okuyan birisiyimdir. Her sayfayı çevirirken sözler içime çok dokundu ve hayatta benim için önemli olanları söylediler. (...) Aslında bu kitabı bitirdikten sonra ben aynı ben değilim.
  (Michèle Gauthier, Koç, Temmuz 2009)

  İspanya'da yaşıyorum ve size kitabınız hakkında duygularımı aktarmak istiyorum: El mendigo y el millonario (Dilenci ile Milyarder) harika bir kitap. Okuduktan sonra hayatımda gerçekleşen değişimleri sözcüklerle anlatamam. Teşekkürler. (Juanma, Ocak 2009)

  Adım Leo, 17 yaşındayım, Montpellier'de oturuyorum ve tam üç dakika önce dünyanın en iyi kitabını bitirdim. AdıDilenci ile Milyarder. Yazarını kutlamak istiyorum.
  (Léo N., Eylül 2008)

  Bu kitapta en sevdiğim şey geleneksel bilgelik öykülerinin her düzeyde insanın anlayabileceği çağdaş bir tarzda anlatılması ve açıklanması oldu.
  (Micaela V., Ocak 2008)

  Bu kitap bir Küçük Prens, Ermiş ve Simyacı kadar değerli ve eşine az rastlanan bir eser.
  (Helene S., terapist ve yazar)

  1970'te Normandiya'da doğdu. 1992'de Paris'te Ecole Supérieure de Gestion (ESG)'u bitirdi. İki yıl Hong Kong'ta çalıştıktan sonra 1995'te Tayland'da bir meditasyon kendini sonrasında sırtında bir çantayla Asya'yı dolaşırken buldu ve Başarının Simyası kitabını yazdı. Paris Doğu Dilleri Enstitüsü INALCO'da Çince dersleri aldı ve daha sonra yeniden Asya yollarına düştü. Shaolin'de 8 ay dövüş sanatları eğitimi görürken Çince öğrenimine de devam etti. Orada Çin ve Çinliler üzerine 1,2 Milyar Marslı adlı kitabını kaleme aldı. 2002'de evlenerek Cenevre'ye yerleşti ve Oasis Sağlık Merkezi'ni kurdu. 2007'de Dilenci ile Milyarder yayınlandı ve kitap birçok dile çevrildi.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.