110,00 TL
83,60 TL
%24 indirim
Kazancınız
:
26,40 TL
Dijital Darwinizm Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Bilim Kitapları
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9786056927430
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Tom Goodwin
Tom Goodwin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Dijital Darwinizm Kısa Özet

  Yıkıcı bir geleceğe büyüleyici biçimde dalıyor.
  Dylan Jones, Editör, Gq

  İnovasyon hakkında uzun süredir başıma musallat pek çok soru vardı kafamda, bu kitap en sonunda bunlara yanıt buldu. İki kez okumaya değecek ender kitaplardan bir tanesi bu.
  Rory Sutherland, Ogilvy & Mather Grubu Yön.Kur.Başkanı

  Goodwin işinizi dönüştürmeniz için laf salatasını bir kenara koymanızı sağlıyor, ayakları yere basan, pratik tavsiyeler sunuyor.
  Adam Najberg, Alibaba Dijital Medya Şefi

  Dijital Darwinizm tüm dijital manzarayı kapsayan büyük bir harita sunmuş, içine de eyleme geçmeyi sağlayacak paha biçilemez öngörüler serpmiş.
  Stefan Olander, Nike, Küresel Dijital Innovation Yön.Kur.Başkan Yardımcısı

  Dijital tek bir şey değil, dijital her şey. Dijital Darwinizm dijital dönüşümdeki kademeli değişimin yeterli olmadığını söyleyen, sizi uyanmaya davet eden bir kitap. Yıkıcı teknolojiler, değişimin emsalsiz hızı ve dijital alanda gelişen süper şirketlerin yükselişi ile işletmeniz geride kalacak, eyleme geçmedikçe de yok olacak. Bu kitap, dijital dönüşümde en iyi olmak, bu çalkantılı dönemde hayatta kalmak isteyen kişilere ilham vermek için yıkıcı düşünceye dair keyifli bir bakış açısı sunuyor.

  Kademeli değişim yetmiyor, işinizin çevresine teknoloji eklemek işe yaramıyor. Kuruluşunuzun dijital sonrası çağda başarılı olmasını istiyorsanız, Dijital Darwinizm ile aydınlanmalısınız.

 • 2. Hamur

Dijital Darwinizm Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.