sadsad x
asdasd
Khaled Hosseini Alışveriş Listeme Ekle
- Özlem - , Khaled hosseını kitapları gözü kapalı alınır
5/ 5
- - , Bol çizimli az yazılı, sadece alıp bağış yapmanıza yarayacak bir kitap
3/ 5
- - , Bir resim kitabı olduğunu göze alarak sipariş edin. Çünkü kitapta sadece bir sayfalık mektup var. Gerisi resim. Bunj göze alın.
1/ 5
33
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 48
ISBN 9786051853109
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
15,00 TL %50
bkmkitap.com
Fiyatı
7,50 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • Deniz Duası Kısa Özet

  "Ah nasıl yakarıyorum denize bunu bilmesi için.*

  Uçurtma Avcısı, Bin Muhteşem Güneş, Ve Dağlar Yankılandı romanları ile tüm dünyada milyonlar tarafından okunmayı sürdüren Khaled Hosseini’den olağanüstü bir ağıt!

  Hosseini’nin, 2015 yılının Eylül ayında, Avrupa’da güvenli bir yere ulaşmaya çalışırken Akdeniz’de boğulan ve cansız cesedi kıyıya vuran üç yaşındaki Suriyeli mülteci Aylan Kurdi’nin hikayesinden esinlenerek kaleme aldığı Deniz Duası, mülteci sorununa son derece çarpıcı bir bakış getiriyor.

  Suriyeli bir babanın, sonu belirsiz bir yolculuğa çıkmadan önce, oğluna yazdığı bir mektup şeklinde tasarlanmış olan metin, savaştan ve zulümden kaçarken denizlerde kaybolan binlerce mülteciye adanmış.

  Deniz Duası’nın tüm gelirini, iyi niyet elçisi olarak görev aldığı Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) ve Khaled Hosseini Foundation’a aktaran Hosseini, (UNHCR) mülteci kamplarını ziyaret etmeye, çeşitli platformlarda bu sorunu dile getirmeye ve bağış toplamaya devam ediyor.

  "Ama o hayat, o dönem şimdi bana bile sahte geliyor, unutulup gitmiş bir söylenti gibi."

Deniz Duası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.