sadsad x
asdasd
90,00 TL
73,80 TL
%18 indirim
Kazancınız
:
16,20 TL
Alışveriş Listeme Ekle
DC - AC Devre Analizi Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 388
ISBN: 9789755115399
Kapak: Ciltsiz
Hüseyin Demirel
Hüseyin Demirel
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • DC - AC Devre Analizi Kısa Özet

     Temel Düzeyde DC - AC Devre Analizi kitabında temel elektriksel kavramlar ve kanunlar, doğru akımda elektrik devrelerinin çözümlenmesi, pratik uygulamalar ve konularla ilgili çalışma soruları bulunmaktadır. Kitap Meslek Yüksekokulları, Teknoloji Fakülteleri, Mühendislik Fakülteleri ve Meslek Liseleri için düşünülmüştür. Ancak daha çok Meslek Yüksekokulları doğru akım devre analizi dersi müfredatı göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.

    Herhangi bir şeyi değerli kılmak için o şey için çok çalışmak gerekir. Elektrik-Elektronik bunun dışında değildir. Elektrik-Elektronik alanında yenilikleri öğrenmenin en iyi yolu okumak, düşünmek ve uygulamaktır. Bu kitap, bu yönde size yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kitabın her bölümünü dikkatlice okumanız örnek problemleri adım adım takip etmeniz ve konularla ilgili problemleri çözmeniz veya çözmeye çalışmanız, bu kitaptan beklenecek maksimum faydayı sağlayacaktır. Ayrıca her bölümün sonundaki bölüm testlerini ve sorularını çözmeniz konuların anlaşılmasını ve pekiştirilmesini sağlayacaktır.

    Elektrik-Elektronik alanında meslek sahibi olmak için, uzmanlaşmak için veya akademik çalışmalar yapmak için öncelikle bu alanın temelini iyi öğrenmek gerekir. Esasında Elektrik-Elektronik gökdelenini ayakta tutan temel, devre analizidir. Bu kaygıyla hareket ederek ve bu alanda Türkçe kaynak eksikliğini de göz önünde bulundurarak bu kitabı hazırladım. Bu baskısında da birinci baskıda bulunan eksiklikler giderilmiş ve müfredata daha uygun olması için yeni bir bölüm daha eklenmiştir.

DC - AC Devre Analizi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.