Darbelerin Efendisi HOCIA

Eftalya Kitap

Selim Çoraklı

59,00 TL
41,89 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
17,11 TL
Darbelerin Efendisi HOCIA Hakkında Bilgiler
Türü: Derin Siyaset ve Komplo Teori Kitapları
Sayfa Sayısı: 400
ISBN: 9786059288224
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Selim Çoraklı
Selim Çoraklı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Darbelerin Efendisi HOCIA Kısa Özet

  FETÖ/PDY isimli örgütün lideri olarak tanınan Fetullah Gülen, asker değil ama "Darbelerin Efendisi" gibi davranıyor. 17 / 25 Aralık 2013 tarihindeki başarısız darbe girişimi daha soğumadan 15 Temmuz 2016 darbesini kotarmaktan çekinmedi.

  Kendisini yıllardır "İslam âlimi" maskesi altında sakladı ama gerçeğin hiçte öyle olmadığı ortaya çıktı. MİT, "Gülen CIA`nın Orta Asya ayağı." derken, Sibel Edmond, "CIA Gülen`i kullanıyor." açıklamasını yapıyor. Wikileaks belgelerinde, Gülen "CIA`ya hizmet eden biri olarak belirlenirken, bunu teyit edercesine CIA, "Gülen ve hareketiyle beraber çalışıyoruz!" açıklamasını yapıyor.

  MİT`çi Gündeş`ten Başsavcısı Nuh Mete Yüksel`e, Aytunç Altındal`dan Necip Hablemitoğlu`na kadar onlarca kişi Gülen`in CIA ajanı olduğunu belgeleriyle ortaya koyuyor.

  Gülen`in yanında yıllarca kalan talebelerinden olan Latif Erdoğan, Gülen`in CIA`ya düzenli rapor verdiğini söylerken, en yakın arkadaşı Nurettin Veren ise Gülen`in direk CIA`ya çalıştığını vurguluyor.

  Said Nursi`nin talebelerinden Abdulkadir Badıllı ve Abdullah Yeğin Gülen`in Yahudi`ye çalışan bir CIA ajanı olduğu üzerine açıklamalar yapıyor.

  Gülen`in, MİT eski müsteşarı General Fuat Doğu, MİT elemanı Yaşar Tunagür, Moonların Türkiye temsilcisi Kasım Gülek, Pentagon`da Albay Aylin Rodomisli, Özel Harp Dairesi (ÖHD) elemanları Yahudi asıllı Albay Reşat Taylan ve Üsteğmen Esat Keşafoğlu, General Cemal Tural, asker kökenli Vali Sabri Sarp, Emniyet Müdürü Resul Bey ile ilişkilerinin temelinde ne yatıyor?

  Elinizdeki kitap FETÖ/PDY isimli örgütün lideri olduğu bilinen Gülen`in uluslar arası istihbarat ağındaki faaliyetlerini ve ilişkilerini irdeliyor.

 • 2. Hamur

Darbelerin Efendisi HOCIA Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.