Dakikalar İçinde Gelecek

Kronik Kitap

Keith Mansfield

95,00 TL
52,25 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
42,75 TL
Dakikalar İçinde Gelecek Hakkında Bilgiler
Türü: Popüler Bilim Kitapları
Sayfa Sayısı: 416
ISBN: 9786256989122
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
satis-icon
Satış Rakamları 189 adet satılmıştır.
Keith Mansfield
Keith Mansfield
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Dakikalar İçinde Gelecek Kısa Özet

  GELECEKTE İNSANLIĞI NELER BEKLİYOR?
  Nasıl yaşayacak, çalışacak ve eğleneceğiz? Hangi yeni teknolojiler geliştirilecek? İnsanlar evrimleşecek mi, belki de sonsuza kadar yaşayacak mı? Yoksa bizi ve hatta tüm evreni sona erdirebilecek tehditlerle mi karşı karşıyayız? Uzayda yaşam mümkün olacak mı? Robotlar hayatımızda ne kadar yer alacak? Robotların hakları olacak mı? Yapay zekâ, insan zekâsının kavrayamayacağı şekillerde yaşam biçimimizi değiştirecek mi? Yönetim modelleri şekil değiştirecek ve dünya hükümeti kurulacak mı?
  Geleceği tahmin etmek, insansız hava araçları, kıtlık, savaşın değişen doğası, siber tehditler, ölümsüzlük arayışı, organ yetiştirme, post-insanlar, yapay zekâ, insanlığa yönelik tehditler, uzay yolculuğu, yüzen şehirler, zihin birleştirme, dünyanın ve evrenin kaderi gibi 200 olgu, keşif, gelişme ve 200 görsel ile bizi bekleyen gelecek…
  Dakikalar İçinde Gelecek, kripto para birimleri, insansı robotlar, gen terapisi, gezegenleri kolonileştirmek ve yapay zekâya kadar geleceğe dair her şeyi kısa ve net bir şekilde açıklayarak ütopya veya felaket ekseninde gelecekte insanlığı bekleyenlere dair keyifli bir okuma.

 • 2. Hamur

Dakikalar İçinde Gelecek Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.