sadsad x
asdasd
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 176
ISBN 9786051336572
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
22,00 TL %13
bkmkitap.com
Fiyatı
19,14 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
  • Çözümlerin Ortak Şifresi: Sinerji Kısa Özet

    Kaliteli, zamanında ve uygun maliyetli sonuçlar elde edebilmenin yolu bütünün onu oluşturan parçalardan daha fazla anlam yüklü ve bir o kadar da değerli olduğunu idrak etmekten geçmektedir.

    Bütünü temsil eden sinerji; nefes aldığımız her nokta da keza doğanın her kesitinde mevcuttur. Dikkatli yapılan gözlemlemeler, bileşenlerin, parçaların, unsurların hatta ve hatta canlıların birbirlerinden aldıkları güçle çok daha büyük oluşumlara zemin hazırlayabildikleri gerçeğini göstermektedir.

    Çözümlerin Ortak Şifresi: Sinerji ismini verdiğim bu kitap; altı çizilen rasyonel gerçekliğe dikkatleri çekmek ve pek çok soruna çözüm getirme noktasında da sinerji olgusunun adeta ortak bir şifre vazifesi gördüğü gerçeğini, seçilen farklı konulara bağlı kavramlar ve örnekler paralelinde irdelemek gerekçesiyle yazılmıştır.

    Belirlenen konuya ilişkin sinerji hususunda hassasiyet gösterilmesi gereken bazı noktalar da değişmekte hiç şüphesiz. Ancak bunları öğrenmek veya anımsamak için sayfaları çevirmek gerekmekte…

Çözümlerin Ortak Şifresi: Sinerji Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.