sadsad x
asdasd

Çocuklarla Klasik Gitar (Kitap 1)

Gece Akademi

Ümit Kubilay Can

126,00 TL
100,80 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
25,20 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Çocuklarla Klasik Gitar (Kitap 1) Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 75
ISBN: 9786257002134
Kapak: Ciltsiz
Ümit Kubilay Can
Ümit Kubilay Can
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Çocuklarla Klasik Gitar (Kitap 1) Kısa Özet

  Bu kitap, üç kitap olarak planlanmış serinin birinci kitabıdır. Kişisel deneyimlerim doğrultusunda altı yaş ve üstü çocukların bilişsel, duyuşsal ve psikomotor becerilerini göz önüne alarak hazırladığım bu kitapta, bir öğrencinin başlangıç seviyesinde ihtiyaç duyduğu teknik ve müzikal beceriler yer almaktadır.

  Bu kitapla, gitara başlarken akademik düzeyde bir klasik gitar kültürü ve müzik yaşantısı oluşturmak amaçlanmaktadır. Bu doğrultuda içeriğinde, öğrencilerin teknik gelişimlerine yönelik çalışmalar adım adım basamaklandırılmış olup Türk ezgilerinin ve evrensel müziklerin harmanlandığı bir repertuar kullanılmıştır. Ayrıca bu repertuarda, bir öğrencinin teknik ve müziksel becerilerinin gelişiminde çok önemli olduğunu düşündüğümüz toplu çalma etkinliklerine de sıkça yer verilmiştir.

  "Ağaç yaşken eğilir" atasözümüzde de vurgulandığı üzere erken yaşlarda başlanan çalgı eğitimi ile çok daha başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Bu yüzden çocuklarımızı erken yaşta çalgı eğitimine başlatmamız yerinde olacaktır.

  Müzikle kalın ...

Çocuklarla Klasik Gitar (Kitap 1) Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.