155,00 TL
93,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
62,00 TL
Cinlerin Gizemi Hakkında Bilgiler
Türü: Parapsikoloji ve Gizem Kitapları
Sayfa Sayısı: 224
ISBN: 9786254070983
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
satis-icon
Satış Rakamları 14 adet satılmıştır.
Aydın Şimşek
Aydın Şimşek
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Cinlerin Gizemi Kısa Özet

  Peygamberimizin (s.a.v.) Kur’an Okuması ve Onu Dinleyen Cinler De ki: *Bana şu vahyolundu: Cinlerden bir topluluk (beni) dinlediler ve dediler ki: Gerçekten biz, (dinleyeni) hayrete düşüren bir Kur’an dinledik. Biz de ona iman ettik. (Artık) kimseyi Rabbimize asla ortak koşmayacağız.* (Cin Suresi: 1-2.)

  *De ki: Bana şu vahyolundu* ayeti şu demektir: *Ey Muhammed! Ümmetine de ki: Allah, bana Cebrâil aracılığıyla şunu vahiy etti: Cinlerden bir topluluk beni dinlediler.*

  Yüce Allah, bu hususu vahiy ile kendisine bildirmeden önce Peygamber bunu bilmiyordu. İbn-i Abbas ve başkalarının görüşü budur.

  İbn-i İshak der ki: Peygamber (s.a.v.) Sakîf’ten umudunu kesince, kederle Taif’den döndü. Mekke yolundaki bir hurmalıkta gecenin karanlığında kalkıp namaz kılmaya başladı. O anda Cenab-ı Hakk’ın Kur’an’da zikrettiği cinden bir tayfa gelip okuduğu Kur’an’ı dinlediler. Onlar Nuseybin cinlerinden yedi neferdi. Hz. Peygamber namazdan fariğ olunca kavimlerini doğru yolu göstermek üzere oradan ayrıldılar. İman ettiler ve kavimlerine de duyduklarını bir bir bildirdiler.

 • 2. Hamur

Cinlerin Gizemi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.