sadsad x
asdasd

Cihangir'de Bi Ev (Bütün Bölümler Set)

Mürekkep Basın Yayın
37,04 TL
25,19 TL
%32 indirim
Kazancınız
:
11,85 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Cihangir'de Bi Ev (Bütün Bölümler Set) Hakkında Bilgiler
Türü: Karikatürler
Sayfa Sayısı: 316
ISBN: 9589751974972
Kapak: Ciltsiz
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Cihangir'de Bi Ev (Bütün Bölümler Set) Kısa Özet

    Uykusuz Dergisi’nin başarılı çizerlerinden Oky’nin, yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana kendine has bir okur kitlesi yaratan ve takipçileri tarafından özlemle beklenen serisi Cihangir’de Bi’ Ev serisinin klitapları şimdi koleksiyonculara özel kutusunda hepsi bir arada!

    2000 yılından beri Le-Manyak, Lombak ve son olarak Uykusuz dergilerinde yayınlanan Cihangir’de Bi’ Ev öyküleri, bir dönemin sıra dışı gençliğinin aşk ve dostluk ilişkilerine, Oky’nin eğlenceli üslubuyla mercek tutuyor. Oky’nin taramaucunda hayat bulan birbirinden renkli karakterlerin hayat, aşk ve dönemin belli başlı popüler kültür gelişmeleri hakkındaki diyalogları, okuyucuyu bu konuşmaların parçası olmaya davet ederken, Cihangir’de Bi’ Ev’i okuyanlar kendilerini Oky’nin yarattığı evde bir misafir değil, o evin müdavimlerinden biri olarak buluyor.

    Özellikle gençliğini doksanlı yılların sonu, iki binli yılların başında yaşayanların kendi yaşadıklarından da birçok şey bulabileceği Cihangir’de Bi’ Ev kitaplarının koleksiyonculara özel kutusu Mürekkep Yayınları’nda!

Cihangir'de Bi Ev (Bütün Bölümler Set) Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.