sadsad x
asdasd

Çevreci Kitaplar 1 : Nerede Bu Fil?

Redhouse Kidz Yayınları

Barroux

60,00 TL
39,00 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
21,00 TL
Çevreci Kitaplar 1 : Nerede Bu Fil? Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 32
ISBN: 9786054119899
Kapak: Ciltsiz
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Çevreci Kitaplar 1 : Nerede Bu Fil? Kısa Özet

    Sizlere Çevreci Kitaplar serimizin ilk kitabını sunuyoruz! Aynı zamanda bu bir ‘sessiz kitap’tır. Türkiye’nin WWF-Yeşil Ofis sertifikalı ilk ve tek yayınevi olarak doğayı korumanın önemini vurgulamak ve çocuklarda çevre bilinci yaratmak amacıyla Çevreci Kitaplar serisini oluşturduk.

    Redhouse olarak gerek dünyada, gerekse ülkemizde doğanın korunmasına işaret etmeyi misyonumuzun bir parçası olarak görüyoruz. Bu kapsamda Orman Haftası’na özel olarak yayımladığımız Nerede Bu Fil?, serinin ilk kitabı olarak karşınızda...

    Ormanların yok edilmesi ile birlikte, ormandaki canlıların da yaşam alanlarını nasıl kaybettikleri, bu kitapta basit bir saklambaç oyunu aracılığıyla anlatılıyor. Nerede Bu Fil? ayrıca bir ‘sessiz kitap’ olma özelliğini taşıyor. Tamamen metinsiz ya da çok az metinle hazırlanan bu kitaplarda, hikaye temel olarak resimlerle anlatılıyor. Bu bakımdan çocukların hem hayal güçlerini geliştirecek hem de onlara eşsiz bir okuma deneyimi kazandıracak bir kitap! Nerede bütün bu ağaçlar?

Çevreci Kitaplar 1 : Nerede Bu Fil? Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.