Çekilin Ben Doktor Değilim

Ceres Yayınları

Gökhan Taşkıran

120,00 TL
85,20 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
34,80 TL
Çekilin Ben Doktor Değilim Hakkında Bilgiler
Türü: Yönetim Kitapları
Sayfa Sayısı: 308
ISBN: 9786054910670
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Gökhan Taşkıran
Gökhan Taşkıran
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Çekilin Ben Doktor Değilim Kısa Özet

  Siz doktor olmak gibi garanti bir kariyer fırsatını reddedip, sonunu bilmediğiniz ticari bir maceraya atılır mıydınız? Üstelik diplomanız cebinizdeyken! Kars’ta başlayan yaşamına, genç yaşta pek çok başarı sığdıran, gayrimenkul danışmanlık sektöründe *Dünya Satış Birincisi* olmuş ve dünyanın bir numarası olan Coldwell Banker’i Türkiye’ye getiren Gökhan Taş’ın cesaret dolu girişimcilik öyküsünü keyifle okuyacaksınız. Bir yaşam öyküsünden çok, bir girişimcinin hatalarını, yenilgilerini ve sonrasında nasıl başarı elde ettiğinin formüllerini veren bu kitapta kendinize ait pek çok şey bulacaksınız.

  Kendi kariyer basamaklarınızı yeniden kurgulayabilmek için de bir başvuru kitabı edineceksiniz.

  "Başarılı olmam için ne yapmam gerekiyor? dedim. Çok basit şeyler, dedi. Pes etmediğin sürece başarısız olmazsın. Başarı başarısızlığın bir adım önündedir. Başarı, başarısızlıktan kaçınmak değildir, asla vazgeçmeden denemektir. Başarı ihtimali yüzde bir ise, yüz kez denemektir.

  Başarıyı kariyerin olarak gör. Eğer kariyer olarak görürsen, kariyer sana sürekli kazanç sağlar. O yüzden kazanmak için değil, öğrenmek için çalışmaya başla. Kaybetmeyi göze alamayan kazanamaz.

  İnsan kaybettiğinde öğrenir ve öğrendiğinde kazanır.

  Daha iyi olmaya çalışmayan iyi olarak da kalamaz. Hep daha iyisini öğrenmeye, denemeye, bulmaya ve yapmaya çalış. Ve bir hedefin olsun, her sabah kalktığında, her arabaya bindiğinde, her görüşmeye girdiğinde, her başarı elde ettiğinde, yani düştüğünde ayağa kaldıracak, başarılı olduğunda seni bir sonraki hedefe ulaşman için motive edecek..."

 • 2. Hamur

Çekilin Ben Doktor Değilim Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.