sadsad x
asdasd
16,90
10,99
%35 indirim
Cehennem(Cep Boy) Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 672
ISBN: 9789752121751
Boyut: 10.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Dan Brown
Dan Brown
Devamı
Kampanya

Cehennem(Cep Boy) Hakkında Yorumlar

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Cehennem(Cep Boy) Kısa Özet

    Harvard Üniversitesi Simgebilim Profesörü Robert Langdon başından vurulmuş bir halde hastane odasında gözlerini açar. Ne buraya nasıl geldiğini ne de nasıl vurulduğunu hatırlamaktadır.

    Gözlerini açtığında evinden binlerce kilometre uzakta, Floransa’da olduğunu anlar. Korkunç baş ağrısıyla kıvranırken sürekli kan kırmızısı bir nehir, gümüş saçlı bir kadın, can çekişen bedenlerin olduğu kâbuslar görür. Langdon, kadın bir suikastçı tarafından takip edildiğini, kendine tedavi uygulayan doktorlardan biri gözlerinin önünde vurulunca anlar. Hastanede görevli diğer doktorlardan biri olan Sienna Brooks’un yardımıyla hayatta kalır.

    Langdon kendini bir anda ipuçlarını Dante’nin cehenneminde bularak çözmesi gereken korkunç bir senaryonun içinde bulur. Floransa’nın tarih kokan dar sokaklarından Venedik’in muazzam bazilikalarına uzanan semboller zinciri, Langdon’ı insanlık tarihini sonsuza dek değiştirebilecek bir mekâna sürükler. Burası üç imparatorluğun merkezi olmuş, insanlık tarihi kadar eski, dünyanın incisi İstanbul’dur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.