sadsad x
asdasd
32,00 TL
23,68 TL
%26 indirim
Kazancınız
:
8,32 TL
Cebinde Mucize Yarat Hakkında Bilgiler
Türü: Ekonomi Referans Kitapları
Sayfa Sayısı: 392
ISBN: 9786054607167
Kapak: Ciltsiz
Özlem Denizmen
Özlem Denizmen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Cebinde Mucize Yarat Kısa Özet

  Özlem Denizmen, paranızı en iyi şekilde yönetmeniz ve cebinizde mucize yaratmanız için gereken formülleri sizin için yazdı. Paranızı iyi yönetin ki, hayatınızda her şey yolunda gitsin!

  "Özlem, bir süredir 'sosyal girişimci' şapkasıyla sosyal ve görsel medyada çok başarılı bir şekilde yürüttüğü 'finansal okuryazarlık' projesini bu kitapla artık kalıcı hale getirdi. Böylece insanların günlük hayatlarında birçok karar almalarını gerektiren para ve bütçe yönetimi konusunda her an başvurabilecekleri önemli bir referans kaynakları, keyifli ve faydalı bir kılavuzları oldu. Özlem'in özellikle bir süredir medyada çok ses getiren programları için müthiş bir fırsat..."
  Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit F. Şahenk

  "Parasını doğru yöneten insanlar, hayatlarını da doğru yönetirler. Parayı yönetmek sürdürülebilir kalkınma için de önemlidir. Özlem Denizmen'in kitabı günlük hayattaki para konularına samimi bir dille ışık tutuyor."
  Kurucu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin

  "Türkiye'nin en parlak girişimcilerinden ve medya yüzlerinden biri olan Özlem Denizmen tarafından yazılmış, para hakkında olağanüstü pratik bir kılavuz kitap. Özellikle tasarruf ve yatırım yapmanın özüne dokunan küçük hikâyelere ve aforizmalara bayıldım!"
  Harvard Business School Prof. Tarun Khanna

  *Kendinizi vicdan ile cüzdan arasında kaybetmeyeceğiniz bir kitap.*

  Yazar Sinan Yağmur

Cebinde Mucize Yarat Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.