Cars Renk Değiştiren Araçlar İtfaiye Macerası GPH80

Cars
549,90 TL
531,26 TL
%3 indirim
Kazancınız
:
18,64 TL
Cars Renk Değiştiren Araçlar İtfaiye Macerası GPH80 Hakkında Bilgiler
Türü: Erkek Oyun Setleri
Sayfa Sayısı: 0
ISBN: 887961887181
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Cars Renk Değiştiren Araçlar İtfaiye Macerası GPH80 Ürün Açıklaması

  "

  Büyülü bir şekilde renk değiştiren arabalar inanılmaz bir dönüşüm geçiriyor.

  Bu dev itfaiye aracı Renk Değiştiricili Akrobatik Red ile çocuklar, renk değiştirme teknolojisinin sunduğu tüm yeni oyunları keşfediyor! Red, renk değiştiren araçlarla dört şekilde oyuna imkan tanır: Püskürtme, suya daldırma, fırlatma ve akrobasi hareketler sergileme! Red’in su haznesini soğuk suyla, ateş halkasının bulunduğu hazneyi de sıcak suyla doldurun. Red’in hortumunu kullanarak ateş hedeflerindeki alevleri söndürüp pratik yaptıktan sonra akrobasi hareketleriyle cesaretinizi sergileyin! Şimşek McQueen zıplayıp alev çemberinden geçebilecek mi yoksa su haznesine düşüp ""ıslandıktan"" sonra rengi maviden kırmızıya mı dönüşecek?  Su haznesine düşerse endişelenmeyin! Red’in hortumunu kullanarak Şimşek’in rengini hemen maviye dönüştürebilirsiniz! Soğuk su, Renk Değiştiren araçların özgün rengine dönmesini sağlar. Harika değişim! Renk değiştiren bir adet özel Şimşek McQueen aracı sete dahildir. 4 yaş ve üzeri Cars hayranları için harika bir hediyedir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. 

  Renk Değiştiren Akrobatik Red, aynı serideki araçlarla farklı oyunlar oynamak için birbirinden eğlenceli özelliklere sahiptir!          

  Su haznesini doldurup yangın hortumunu kullanarak Renk Değiştiren araçlara renk katın! (Renk değiştiren bir adet özel 1:55 Şimşek McQueen aracı sete dahildir).   

  Su haznesini ve alev çemberini kullanarak heyecan verici akrobatik hareketler sergileyin.    

  Alev hedefleriyle çocuklar, yangın söndürme becerilerini geliştirir!

  4 yaş ve üzeri Cars hayranı çocuklar için harika bir hediyedir!

  Kutu ölçüsü: 25,4 x 35,5 x 12,7 cm.

  "

Cars Renk Değiştiren Araçlar İtfaiye Macerası GPH80 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.