Sıralama seçin
Toplam 131 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


1 2
Toplam 131 ürün görüntüleniyor.
1 2

Çanta Yayınları Sınava Hazırlananların Tercihi

Derslere yardımcı olan ve sınavlara hazırlıkta ilk tercih edilen Çanta Yayınları, her ders için özenle hazırlanan kitaplarıyla öğrencileri başarıya götüren yayınevlerindendir. Bilindiği üzere okulda öğrenilen bilgiler tekrar edilmediği ve pratik yapılmadığı zaman unutulabilmektedir. Bu sebeple her öğrencinin doğru bir çalışma programına ve kaynağa sahip olması gerekir. Bilgilerinizi pekiştirmenizi sağlayacak kitaplarıyla bu yayınevi, öğrencilerin çalışma programlarına eşlik edecek en iyi kitapları hazırlamaktadır. Derslere yardımcı kaynakların yanı sıra sınavlara hazırlık kitaplarında da öncü yayınevlerinden olan Çanta Yayınları, kendine uygun soru bankası ve yaprak test arayanların vazgeçilmez adresi. Çanta Yayıncılıktan çıkan binlerce eğitim kaynağıyla öğrenciler hedeflerine daha kolay ulaşacak. Fen bilgisinden din kültürü ve ahlak bilgisine, kimyadan Türkçeye kadar her derse yönelik kaynağı bulabileceğiniz Çanta Yayıncılık, öğrencileri sınav maratonuna en iyi şekilde hazırlıyor. Özel ders formatındaki eğitim kaynaklarıyla her öğrencinin tercih etmesi gereken Çanta Yayınlarını incelemeden sınava girmemelisiniz.

Çanta Yayınları Kitaplarıyla Başarıyı Yakalamak Çok Kolay

Çanta Yayıncılık her yıl müfredata, ders içeriklerine ve sınav formatlarına uygun binlerce kaynak hazırlamaktadır. Eğitim sistemindeki gelişmeleri yakından takip eden bu yayınevi, öğrencilere en nitelikli kaynağı sunmak için çalışmaktadır. Araştırmalara göre dersleri daha iyi anlamanın ve başarılı bir eğitim hayatına sahip olmanın ilk şartı öğrenilen bilginin belirli aralıklarla tekrar edilmesidir. Çünkü öğrenilen her yeni bilgi tekrarlanmadığı ve kullanılmadığında unutulmaktadır. Öğrencilerin yaptıkları en büyük hatalardan birisi derste doğru bir şekilde öğrenilen bilgilere yönelik gerekli tekrarı yapmamasıdır. Bu sebeple doğru kaynak kitapla yapılan ders tekrarları öğrenci başarısı için oldukça önemlidir. Çanta Yayınlarının eğitimli ve donanımlı eğitmenleri tarafından hazırlanan binlerce eğitim içeriğiyle öğrencilerin dersleri daha kolay anlayacağından ve derslerinde yüksek notları elde edeceğinden eminiz.

Çanta Yayınlar Her Derse Uygun Kaynağın Adresi

Öğrencilerin derslerine yardımcı kitapların tek adresi çanta yayınları, kaliteli soru içeriği ve müfredata uygun binlerce kaynağıyla öğrencilerin ilk tercihleri arasında. Çanta Yayınları yardımcı kitaplarıyla öğrenciler, dersi kaçırdığında veya konuyu tam anlamadığında üzülmeyecekler. Konu anlatımlı kitapları ve ders içerikleriyle paralel sorularıyla eksikliklerinizi tamamlayacağınız ve bilgilerinizi pekiştireceğiniz binlerce kaynak kitap çanta yayınları tarafından öğrenciler için dikkatle oluşturulmaktadır. Ayrıca Çanta Yayınları z-kitap formatı ile ister öğrenciler ister öğretmenler bu yayınevinden çıkan tüm kitapları dijital ortama aktarabilmekte ve istedikleri zaman ve istedikleri yerde bilgiye ulaşabilmektedir. Birçok yenilikçi ve günümüz eğitim sistemine uygun kaynağa sahip olmasıyla da Çanta Yayınları, öğrenciler tarafından çok sevilmektedir. Çanta Yayınları matematik, Çanta Yayınları Türkçe, Çanta Yayınları Sosyal Bilgiler, Çanta Yayınları Fen Bilimleri adıyla hazırlana binlerce kitabı bulabileceğiniz bu yayınevi derslere yardımcı en iyi içerikleri oluşturmaktadır. 

Çanta Yayınlarının En İyi Kitapları BKM Kitap’ta

Sınava hazırlık kitapları denince akla gelen ilk adres olan BKM Kitap, Çanta Yayınlarının en iyi yardımcı kitaplarını değerli öğrencilere sunuyor. İngilizce, Türkçe matematik, sosyal bilimler, kimya, fizik ve daha birçok dersi doğru şekilde öğrenmeniz ve sınavlara en iyi şekilde hazırlanmanız için derlenen kaynaklarıyla Çanta Yayınları, öğrencileri sevindirecek. Hazırlık kitaplarına en kolay en hızlı ve en ucuz şekilde bkmkitap.com adresinden ulaşabilir, Çanta Yayınlarından çıkan kaliteli kaynak kitaplarla hedeflerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Tüm öğrencilere başarılarla dolu bir hayat dileriz.

Daha fazla bilgi
Marka Kategorileri
Tümünü Gör
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.