sadsad x
asdasd
120,00 TL
96,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
24,00 TL
Canım Ailem Hakkında Bilgiler
Türü: İnsan ve Toplum ile Alakalı Aile ve Çocuk Kitaplar
Sayfa Sayısı: 345
ISBN: 9786055729899
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2017
Mahmut Harmancı
Mahmut Harmancı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Canım Ailem Kısa Özet

  Bu kitap kimler için yazıldı?

  Bu kitap, âlemlerin Hz. Muhammed yüzü suyu hürmetine, Hz. Muhammed’in de ‘muhabbet-i ilahî’den yaratıldığı anlayışı ve Sevgili Peygamberimizin Habîbullah olduğu inancı ile kaleme alınmıştır. Bir sevgi ve muhabbet kitabıdır.

  İslâm Hz. Muhammed’in hayatında yaşam bulmuştur. Tüm insanlar gibi Hz. Muhammed’in yaşantısıyla da aile çok önemli bir yer tutmaktadır. Ailenin temelinde ise sevgi vardır. Eşlerin birbirleriyle, çocuklarıyla ve anne babalarıyla ilişkileri sevgi temeli üzerine kurulur, gelişir.

  Hayatın her aşamasında olduğu gibi ailede de eğer sevgi hâkim olursa cennete dönüşmektedir. Yani sevgi ile kurulan ve yaşatılan bir aile, bir ölçüde küçük bir dünya cennetidir.

  Sevgiyi ve aile ilişkilerini konu edinen bu kitap, her şeyden önce sevginin anlaşılması ve yaşanması, özellikle de aile yuvasının öneminin anlaşılması ve ailede sevginin hâkim kılınması için, hazırlanmıştır. Bu nedenle ailenin bir ferdi olan, yediden-yetmişe hepimize hitap etmektedir.

  Bu kitap, aile yaşamınızda size koçluk ve rehberlik etmek üzere hazırlanmış bir sevgi pratiği ve aile etkinliği kitabıdır. Tüm aile ortamlarında, ailenin tüm fertleri tarafından yararlanılabilecek, evinizde başucunuzdan, diğer ortamlarda çantanızdan eksik etmeyeceğiniz bir kitaptır.

   

 • 1. Hamur

Canım Ailem Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.