sadsad x
asdasd

Bu Toprakların İletişim Tarihi

Nobel Akademik Yayıncılık

Engin Çağlak

73,00 TL
58,40 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
14,60 TL
Bu Toprakların İletişim Tarihi Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 424
ISBN: 9786053205586
Kapak: Ciltsiz
Engin Çağlak
Engin Çağlak
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Bu Toprakların İletişim Tarihi Kısa Özet

    İletişim kavramı; insanlık tarihiyle birlikte başlar, onunla birlikte büyür ve gelişimine devam eder. İletişim tarihi de bu bağlamda ele alınmalıdır. Bu kitapla iletişim tarihine genel bir bakış açısı kazanacaksınız. Daha da önemlisi, dünya iletişim tarihinin bu topraklar üzerindeki yansımalarını ve sonuçlarını bulacaksınız.


    Bu Toprakların İletişim Tarihi ile sadece kitle iletişim araçlarının değil, onun çok öncesine uzanan ve nesiller boyu aktarılan *Atasözleri*nin doğuşuna tanıklık edeceksiniz. Medeniyetleri medeniyet yapan *Yazı ve Dil*in gelişimini göreceksiniz. İlk iletişim araçlarını ve bunların kullanım alanlarını keşfedeceksiniz. Osmanlı’da *Ulak*ların nasıl at sürdüğünü hayal edecek, Hatt’ın anlamını bulacaksınız. Türk medyasının gelişimine tanık olacak, fotoğraf, telgraf ve telefonun dönüşümünü okuyacaksınız. Radyo, televizyon ve sinema bölümlerinde kendinizden bir şeyler bulacaksınız. Halkla ilişkilerin, reklamın, markanın ve pazarlamanın gücünü hissedeceksiniz. İnternetin, sosyal medyanın etki alanını kavrayacak ve etik bakış açısından ayrılamayacaksınız.


    Bu kitap, yazarlarının el birliğiyle ektiği bir fidan gibi büyüyecek ve iletişimle ilgilenen herkes için kaynak bir eser olacaktır…

Bu Toprakların İletişim Tarihi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.