sadsad x
asdasd

Bu Sorular Adamı Dinden Çıkarır

Hayykitap

Ümit Özdemir

25,00 TL
13,75 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
11,25 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Bu Sorular Adamı Dinden Çıkarır Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 184
ISBN: 9786057674470
Kapak: Ciltsiz
Ümit Özdemir
Ümit Özdemir
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bu Sorular Adamı Dinden Çıkarır Kısa Özet

  Ama merak etmeyin, hepsinin cevabı var!

  Soru sormak, düşünen insan olmanın en temel işaretlerinden. Konu İslam olunca sorulan sorular da, onlara verilen cevaplar da daha *hayati* bir hal alıyor. Evet hepimizin aklında dinle, Kur’an’la, Peygamber Efendimizin hayatıyla ilgili onlarca soru var. Kimimiz samimiyetle, tefekkür etmek, zihnin ve ruhun sınırlarını genişletmek, daha iyi anlamak için soruyor. Kimimiz ise Kur’an-ı Kerîm’de haşa *açık aramak*, Müslümanları *köşeye sıkıştırmak* için sorulara başvurabiliyor. Niyet ne olursa olsun sorulan bu sorulara yeterli, anlamlı, tatmin edici ve *hakiki* yanıtlar vermek önemli. Zira *Yarım doktor candan, yarım hoca dinden eder* lafını hatırlamakta fayda var.

  Bu çalışmamızda insanların sohbetlerde dillendirdiği ya da sadece içinde sakladığı *uç sorulara* Kur’an-ı Kerîm ayetleri ve onları hayatında en güzel şekilde yaşayan Hz. Peygamber’in uygulamaları ile cevaplar arayacağız. Çünkü biliyoruz ki ilahi dinlerin sonuncusu İslam, gerek toplumsal hayatla gerekse imani konularla ilgili olsun, gün içerisinde sorguladığımız, aklımıza gelen, belki çekinip üstünü örttüğümüz pek çok soruya aslında sarih cevaplar veriyor.

  Müslüman birey sorgular, anlamlandırır ve izah eder. İşte sormaktan ve cevabını duymaktan korkmayanlar için temiz bir kılavuz, yeni bir pencere!

Bu Sorular Adamı Dinden Çıkarır Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.