sadsad x
asdasd

Bu Kez Çok İleri Gittik

Tuti Kitap
25,00
15,25
%39 indirim
Bu Kez Çok İleri Gittik Hakkında Bilgiler
Türü: Dünya Siyaseti ve Politikası Kitapları
Sayfa Sayısı: 320
ISBN: 9786058509146
Boyut: 14.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Norman G. Finkelstein
Norman G. Finkelstein
Devamı
Kampanya

Bu Kez Çok İleri Gittik Hakkında Yorumlar

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Bu Kez Çok İleri Gittik Kısa Özet

    Orada bizden bir parça var! Çocukların ölmek için doğduğu... Mavi gökyüzünü dumanın ve ateşin kapladığı... Çığlıkların bomba ve kurşun seslerine karıştığı... Ne evlerinde ne de sokaklarında insanların yaşayamadığı, kanın gözyaşlarıyla sulandığı... Burası dünyanın en büyük açık hava hapishanesi! Burada sevgi, umut ya da ışık yok. İlaç ve gıda yok... Masum insanların kendilerini koruyabilecekleri bir ordusu bile yok. Bu yaşananlar bir savaş değil... Bir soykırım!

    İsrail'in yayılmacılık politikasına ve Siyonizm'e karşı duruşuyla tüm dünyada ilgi gören Norman G. Finkelstein 'Bu Kez Çok İleri Gittik' adlı bu sıra dışı ve cesur kitabında 'İsrail'in geleceği ve ekonomik çıkarları adına Yahudilerin II. Dünya Savaşı sırasında yaşadığı trajedinin ve hatırasının birileri tarafından sömürüldüğünü', 'masum bir halk üzerinde katliamın bir silah olarak kullanıldığını ve bunun da kendisini kurban olarak sunan İsrail Devleti'nin dünya üzerindeki en korkunç askeri güce sahip olabilmesi için tasarlandığını' akıcı bir dille anlatılıyor.

    Bu kitap bir matem değil, umut da aynı zamanda... Çünkü Gazze'de yıllardır bitmek bilmeyen bu kabus, dünyanın vicdanını harekete geçiriyor(mu?). Eğer hakikat ve adaleti nasıl etkili bir şekilde kuşanacağımızı öğrenirsek güçlü silahlara sahip oluruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.