sadsad x
asdasd

Bu Hayat Benim 3: Adını Koyma Büyüsü Kaçar

Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 304
ISBN 9786050921083
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
16,67 TL %30
bkmkitap.com
Fiyatı
11,67 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • Bu Hayat Benim 3: Adını Koyma Büyüsü Kaçar Kısa Özet

  Sibel’e bir haller oluyor! Son günlerde dış görünümüyle fazla ilgilenmeye başlayan genç kızın bu tavırlarını herkes fark etmiş durumda. Oysa Sibel’e göre her şey normal. Okuluna gidiyor, yeni çevrelere katılıyor, evlerine gelen beklenmedik misafirle ilgileniyor… Bir de Tuna’yla dans okuluna gitmek zorunda kalmasaydı!

  Kariyerini doğru şekillendirmek isteyen Tuna, çareyi oyuncu koçunda buluyor. Beden dili ve tango dersleri derken en yakın arkadaşını da kendi hayaline dâhil etmeye çalışıyor. Peki ya Sibel, onunla aynı yolda ilerlemeye ne diyecek? Çalışkanlığı ve yeteneğiyle öne çıkan Berna’yı büyük bir sürpriz bekliyor!Üniversiteli bir genç ile tanışan ve duyguları karışan Defne’nin doğum günü partisi ise hayli renkli geçeceğe benziyor!

  Bu Hayat Benim serisinin üçüncü kitabında, masum duygular ve tatlı heyecanlar birbirine karışıyor…

  Yazar Hakkında:

  Deniz Erbulak, 2007 yılında yazdığı ilk gençlik romanı serisi 14 Yaşında Bir Genç Kızım Ben ile tüm gençlerin kalbini kazanmış bir yazardır. Başarılı kurgusu ve empati yeteneği ile gençlerin gözünden bakabilen ve onların sorunlarını samimi bir üslupla aktaran Erbulak’ın yeni serisi Bu Hayat Benim de, yaptıkları her seçimde kendi geleceklerini kurduklarını fark etmeye başlayan gençlere odaklanıyor ve arkadaşlığın sıra dışı doğasına örnekler veriyor. Doğan Egmont’tan çıkan son kitabı Ölü Bir Kızın Maceraları’nda ise ailesi ile birlikte hayalete dönüşen Gizem’in komik maceralarını anlatıyor.

Bu Hayat Benim 3: Adını Koyma Büyüsü Kaçar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.