sadsad x
asdasd
17,59 TL
13,19 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
4,40 TL
Bozuk Pusula Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 240
ISBN: 9786058356764
Kapak: Ciltsiz
Ali Bahtiyari
Ali Bahtiyari
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bozuk Pusula Kısa Özet

  İnsanoğlunun on binlerce yıl süren yolculuğunu etkilemiş erkeklerin babaları ya yoktur ya da oğullarının hayatını berbat edemeyecek kadar erken terk etmişlerdir dünyayı.

  Bu erkekler ruhları özürlü hale gelmeden, zedelenmeden bütün bir yaşam tarafından özenle büyütülmüştür.

  Sevdiği kadınla yeni bir hayat kurma planları yapan tablo hırsızı Osta, istediğini başarabilecek mi? Son günlerini yaşayan Rubeni, oğluyla arasındaki uçurumu kapatabilecek mi? Ülkenin en azılı suçlusu Hieras, hayatta tutkuyla arzuladığı tek kadını elde edebilecek mi? Panyeri, gerçek babasının kim olduğunu yıllar sonra öğrenebilecek mi?

  Bazıları için arınma yolu aşk, bazıları içinse yok etmektir. Kazanan ne aşk ne de şiddet olacaktır. Her zaman tek bir şey hayatta kalacaktır. Dengedir bu. Dengelenmiş olandır. Bu kitap ortada olanlar için yazılmıştır. Dante’nin Araf’ında duranlar için.

  Ali Bahtiyari’nin ilk kitabı olan Bozuk Pusula, bir yandan babalarının hayatında var olmaya çalışan erkekleri anlatıyor, bir yandan da suç ve asaleti sorguluyor. Hayatın bozuk pusulasının yolları nasıl kesiştirdiğine tanıklık etmemizi sağlarken geliştirilmiş suçun damıtılmış asaletle aynı soydan gelen karakterlere büründüğünü, hatta ikisinin uç noktalarda tamamen eş davranışlar sergilediğini iddia ediyor. Babaların oğullarının hayatına üflediği güçlü rüzgârı yaşamın en belirleyici öğretilerinden biri sayıyor.

Bozuk Pusula Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.