15,00 TL
10,05 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
4,95 TL
Boşver Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 240
ISBN: 9786056662003
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 1 adet satılmıştır.
Ayşegül Toker
Ayşegül Toker
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Boşver Kısa Özet

  Zor günlerinde, yalnızlığında, yanında birini aradığında, hayaller kurmak istediğinde yanında bulmayı istediği kişiyi bulamayan bir insan kadar sevgiye küserek, kalbinin kapılarını kapatan insan kadar yalnız olan biri var mıdır?

  Birlikte hayal edilenlerin hiçbir zaman gerçekleşmeyeceğini gören insan, yeniden geri dönüş yaptığı yalnızlığına nasıl sarılır?

  Yalnızlığı seçmek ve kendinle kalmak kötü müdür?

  Yeniden canın mı yanacak?

  Bir daha sil baştan mı başlayacaksın?

  Yine güvenip, umutlanıp, yarı yolda mı bırakılacaksın? Canın yanacak, yarım kalmış aşklarınla acı çekeceksin. îyisi mi bırak, herkes bildiği gibi yaşasın! Belki de yalnız olmak, hatalı bir sevgi ile zaman tüketmekten daha iyidir. Ne kadar çok ilgi ve sevgi yanıt bulamayan ilgiler, sevgi *Boşver* ile son buluyor. Hepimizin hayatında çok kere dile getirdiği *Boşver* bir son mudur?

  Yürümeyen sevgileri, karşılık görmeyen ilgileri sürdürmeye çalışmak boşa zaman kaybı değil midir? *Boşver* yalnız ve kırgın kalpleri onarmayı sağlar mı? Yoksa *Boşver* ile geçici bir yalnızlık ve özgüven kazanma sürecinin başlangıcına mı adım atılır? Geçmişte kalan ayrılıklarınızı da bitirirken *Boşver* diyerek avunmadınız mı ? Hepsinin cevabını bu kitapta bulacaksınız. Üzüntüleri, ayrılıkları, yaşananları boşverin ama bu kitabı boşvermeyin!

  Boşver ’de siz de kendinizi bulacaksınız.

 • 2. Hamur

Boşver Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.