sadsad x
asdasd
62,00 TL
37,20 TL
%40 indirim
Borsayı Yenmek Hakkında Bilgiler
Türü: Borsa - Finans Kitapları
Sayfa Sayısı: 372
ISBN: 9786059248044
Kapak: Ciltsiz
Peter Lynch
Peter Lynch
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Borsayı Yenmek Kısa Özet

  Şirketlerin geleceği bilançolardan okunsaydı, matematikçiler ve muhasebeciler dünyanın en zengin insanları olurdu...
  Peter Lynch

  Yakında sizin de anlayacağınız gibi, hisse senedi seçmenin herhangi bir kuralı yada formülü yoktur. Doğru hisse senedini seçip seçmediğinizden de hiçbir zaman emin olamazsınız. Çünkü doğru seçimi yaptığınıda ne ziller çalar, ne de top sesleri duyarsınız. Hisse senedi seçmek bir sanattır ve işin sırrı, başkalarının gözünden kaçan fırsatları yakalamaktadır.
  Borsa da Tek Başına’nın yazarı ve ABD’nin "bir numaralı" fon yöneticisi Peter Lynch, ikinci kitabı "Borsayı Yenmek’te hisse senedi seçme sanatını öğretiyor. Yatırımcılara yol gösteriyor, yöntem anlatıyor ve borsada "para kazanmalarını" sağlayacak son derece önemli dersler veriyor.
  Time Dergisi

  "Borsa’nın büyük ustası Peter Lynch’in ikinci kitabı "Borsayı Yenmek", borsada "oynayan" ve ağzı yanmış olan eskiyeni tüm yatırımcılar için hazırlanmış bir borsa klasiği. Lynch uzun vadede başarılı olmanız için gerekli bilgilleri veriyor, yöntem gösteriyor, ipuçları sunuyor. Peter Lynch’in son derece yalın bir dille kaleme aldığı bu "rehber kitap" ta verdiği dersleri anlaması ve uygulaması gerçekten kolay. Bu borsa klasiğinden aklınızda hiçbir şey kalmasa
  bile bir tek şeyi unutmayın: hisse senedi alın! Borsa hızlı hareket edenleri ödüllendirir, o yüzden biz de lafı fazla uzatmayalım ve sizi bu borsa klasiği ile baş başa bırakalım.
  Niso Adato

Borsayı Yenmek Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.