BOP’un Yıkamadığı Kale Türkiye ve Türk Milliyetçiliği

Bilge Karınca Yayınları

Kahraman Karaman

45,00 TL
27,90 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
17,10 TL
BOP’un Yıkamadığı Kale Türkiye ve Türk Milliyetçiliği Hakkında Bilgiler
Türü: Derin Siyaset ve Komplo Teori Kitapları
Sayfa Sayısı: 168
ISBN: 9786052142066
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
Kahraman Karaman
Kahraman Karaman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • BOP’un Yıkamadığı Kale Türkiye ve Türk Milliyetçiliği Kısa Özet

  Oyun büyüktür, sinsi planlar devam etmektedir. Şer odaklarının ittifakları devam etmektedir. Tehdit hız kesmemiştir aslında. Dışardan dost görünen ülkeler Türkiye aleyhtarlığını devlet politikası haline getirmişlerdir. Hainlerin bölgede BOP adlı yıkım projesi hâlâ devam etmekte ve buna karşı gelen bütün irade tehdit ve yok edilme plânları içindedir.

  Okyanus ötesinden dünyaya ayar vermeye çalışan ABD ve yeni başkanı Trump aynen ABD’nin temel politikalarını devam ettirecek söylemlere başlamıştır. ABD’nin politikası herkese yumuşak davran ama gerektiğinde sopanı göster şeklindedir.

  Ortadoğu’da haritalar güncellenirken dengeleri değiştirecek tek ülkenin Türkiye olduğunu bilen odaklar, enerjisini içeride tüketen, önüne değil devamlı önceden olanlara bakan, yönetme yetkinliği ve ekonomisi zayıflayan bir Ankara tasarımı yapıyor. Yani kavga yine yerli ve millî olanlarla gayri millî unsurlar arasında cereyan ediyor.

  Millî duruş; terör, kanlı darbe girişimi, siyaset mühendisliği benzeri ihanet oyunlarına geçit vermiyor. Demokrasimiz, millî çıkarların bekçileri ile kısa vadeli iktidar çıkarcıları arasındaki bilek güreşine rağmen gücünü koruyor. Siyasi oyunlara karşı duyarlı olmak zorundaki ordumuzun güçlü ve caydırıcı olması çok büyük önem taşıyor. Son Şûra’da zemin kazandığını zannedenlerle uygun vakti bekleyenler arasındaki soğuk savaş kimseye hayır getirmez.

  Türkiye, çağın standartlarını yakaladığı ölçüde, artık gözle görülüp elle tutulan hedefine ulaşacaktır. Ve o zaman şu sözün gerçek hakkını vermiş olacağız:
  *Ne Mutlu Türküm Diyene.*

 • 2. Hamur

BOP’un Yıkamadığı Kale Türkiye ve Türk Milliyetçiliği Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.