sadsad x
asdasd

Biyopsilerin Yorumu: Frozen İnceleme

Nobel Tıp Kitabevi
165,00 TL
160,05 TL
%3 indirim
Biyopsilerin Yorumu: Frozen İnceleme Hakkında Bilgiler
Türü: Tıp Bilimleri Kitapları
Sayfa Sayısı: 426
ISBN: 9786053350972
Kapak: Ciltsiz
Jerome B. Taxy
Jerome B. Taxy
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Biyopsilerin Yorumu: Frozen İnceleme Kısa Özet

  Biyopsi yorumları serisinin bir volümü olan, Biyopsilerin Yorumu: Frozen İnceleme kitabının ikinci baskısı birkaç intaoperatif konsültasyon seçeneğinden biri olan frozen incelemeyi ele almaktadır. Klinik problemlerin, özellikle tümörlerin yönetiminde frozen incelemenin pratikte kullanımını örneklerle açıklamaktadır. Hasta bakımı talepleri, uygulama, yorumlama ve sonuçlarının bildirimi için gerekli pratik teknikleri de içerecek şekilde frozen incelemenin öneminin ve sınırlamalarının bilinmesini gerektirmektedir. Her ne kadar frozen inceleme odak noktası olsa da, kitabın ardındaki ana fikir intraoperatif konsültasyon ve hasta yönetimidir.

  Bu baskıda pediatrik patoloji konusundaki bölümün revizyonu yanı sıra, organ sistemi temelli bölümlerin güncellemesine önem verilmiştir. Ayrıca hematopatoloji ve yayınlanmış literatürün derlemesini içeren iki yeni bölüm eklenmiştir.

  Bu kitabın hedefi yalnızca frozen inceleme uygulamasında güncellenmiş bilgi sağlamak değil, ayrıca genel cerrahi patoloğunun hastaların tedavisinde oynayabileceği rolünün açıklanmasına yardımcı olmaktır.

  Özellikler:

  • Artefaktlarıyla birlikte gerçek frozen kesitlerden histolojik resimler
  • Güncellenmiş ve genişletilmiş metin
  • Cerrahi patoloğun standart hematoksilen ve eosin kesitlerde ve imprintlerde morfolojik uzmanlığı üzerinde yoğunlaştırılan vurgu
  • Kitapta 400'ün üzerinde renkli resim

Biyopsilerin Yorumu: Frozen İnceleme Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.