Bir Yolculuğa Dair Hakkında Bilgiler
Türü: Genel İslam Kitapları
Sayfa Sayısı: 174
ISBN: 9786054539796
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
Zane Vehbi Cırıtcı
Zane Vehbi Cırıtcı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Bir Yolculuğa Dair Kısa Özet

  Kendinizi birebir değerlendirmek ve bulmak adına gelin hep birlikte samimi bir insani yolculuğa çıkalım. Bu yolculuk ne zengin olmak adına ne de dünyevileşme iktidarını tek elde tutmak adına olsun.

  Diplomalı zulüm ve günahlarla ekini, nesli ve yeryüzünü fitneyle kahreden her türlü müstekbirlerin çarklarından kurtarmaya yönelik yolculuklarımız olsun.

  Kaybettiğimiz insani veya fıtri sorumluluklarımızı nerede, nasıl veya kimlerin kirli elleriyle hunharca katlettiğimizi anlamak adına olsun.

  Haklı ve haktan yana ortak bir irade sergilemek ve yeniden kendimizi ilahi hükümlerle bütünleştirmek adına yolculuklarımız olsun.

  Öyle asil yolculuklarımız olsun ki yeryüzünde kadar büyük olduğumuzu değil de nasıl giderek küçüldüğümüzü ya da eridiğimizi fark etmek ve anlamak adına olsun.

  Gelin hizipçilik hastalığıyla kendimizi nasıl da putlaştırmış olduğumuzu fark edip Kur`an ekseninde yeniden vahdeti oluşturmak adına yolculuklarımız olsun.

  Mazlum ve zayıf bırakılmış insanların kimliğine bakmaksızın haklarını her türlü müstekbirden sormak ve almak adına erdemli yolculuklarımız olsun.

  Yeryüzünde yaşanmakta olan evrensel zulmü okumak, anlamak ve bir daha bu tarz durumlara sessiz kalmamak ya da taraf olmamak için derin uykulardan uyanıp kolektif yolculuklarımızı başlatmak için olsun.

  Yeryüzünde gruğçuluğu ya da hizipçiliği kaldırıp yerine ümmet olma ruhunu ve olgusunu inşa edebilmenin derdine yönelik onurlu yolculuklarımız olsun.

  İlahi ve insani adaletten nasiplenmemiş Firavun ve Yezit`lerin kanla beslenmiş kapital ve emperyal düzenlerin vahşiyane iktidarlarını yerle bir etmek için asil yolculuklarımız olsun.

  Doğru ve yararlı işlerin adamı olmak üzere yaptığımız; fakat aynı zamanda unuttuğumuz insani ve ilahi yeminlerimizin hakkını vermek üzere yolculuklarımız olsun.

  Cesetleri değil de zihin ve gönül dünyamızda sakladığımız kirli niyet, bilgi ve kaviltari tecrübelerimizi imha etmek üzere erdemli yolculuklarımız olsun.

  Yapılacak olan yolculukta Kur`an`la aramıza girmiş olan tüm canlı ve cansız putları aradan kaldırmak adına yolculuklarımız olsun.

  Hurafe ve bidatlerle yoğrulmuş davranışlar, insanları cennetten uzaklaştıran mayınlar gibi yola döşenmiş tuzaklar olduğunu anlamak adına Kur`ani yolculuklarımız olsun.

 • 2. Hamur

Bir Yolculuğa Dair Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.