Bir Yıldız Kaydı Bir Aşk Sonsuz Oldu

Kerasus Yayınları

Gökhan Yılmaz

11,00 TL
7,81 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
3,19 TL
Bir Yıldız Kaydı Bir Aşk Sonsuz Oldu Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 167
ISBN: 9786055225254
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
satis-icon
Satış Rakamları 3 adet satılmıştır.
Gökhan Yılmaz
Gökhan Yılmaz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Bir Yıldız Kaydı Bir Aşk Sonsuz Oldu Kısa Özet

  "...Olağanüstü günler hep olağan başlar. Sen o günü de tıpkı diğer günlerin gibi yaşayacağını düşünürken, beklemediğin bir şey olur, hayatının akışı değişir... Hayat çizginde telafisi olmayan öyle yaralar açılır ki, kapanması ömrün boyunca mümkün olmaz..."

  Kimsenin haber yapmaya cesaret edemediği olayları takip edip haberleştiren yürekli bir kadın gazeteci ile üniversiteli bir gencin tutkulu aşklarını anlatan bu kitap Gökhan yılmaz`ın ilk romanı.

  Her gerçek aşk gibi hesapsız, çıkarsız başlayan Nazan`la Efehan`ın aşk hikâyesi, istenmeyen bir sonla karşı karşıya kalır… Bu sonla baş etmek, zorluklara göğüs germek nasıl mümkün olacaktır.

  Sürükleyici bir dille kaleme alınan Bir Yıldız Kaydı Bir Aşk Sonsuz Oldu`yu değerlendiren usta gazeteci Uğur Dündar`ın yorumu da çalışmanın niteliğini çok güzel bir şekilde özetliyor:

  "Bir Yıldız Kaydı Bir Aşk sonsuz Oldu gerek konusu, gerekse aşk ve hayal kırıklıklarına dayalı dramatik kurgusuyla ilginç bir roman. Eserde yer alan karakterlerden gazeteci Nazan Ulucan`ın, benim yarım asırlık meslek hayatımda yaşadıklarıma benzeyen sorunlarla karşılaşması, ilgimi daha da arttırdı. Değerli dostum Gökhan Yılmaz`ı, ilk denemesinde sergilediği bu şaşırtıcı başarı nedeniyle kutluyor ve romanın geniş kitlelerce okunmasını diliyorum."

  - Uğur Dündar

 • 2. Hamur

Bir Yıldız Kaydı Bir Aşk Sonsuz Oldu Hakkında Yorumlar