Bir Şeftali Bin Şeftali

Bilgili Yayınları

Samed Behrengi

50,00 TL
31,00 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
19,00 TL
Bir Şeftali Bin Şeftali Hakkında Bilgiler
Türü: Roman ve Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 60
ISBN: 9786259895239
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
Samed Behrengi
Samed Behrengi
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Bir Şeftali Bin Şeftali Kısa Özet

  Samed Behrengi’nin dokunaklı kaleminden çıkan bu başyapıt, bir çocuğun büyüme serüvenini ve yaşamın karmaşıklığını anlatıyor. İç içe geçmiş hikâyelerle örülü bu roman, insani değerlere, dostluğa, aşka ve doğanın güzelliklerine bir yolculuk sunuyor.
  “İnsan, kendisini keşfetmek için doğaya ihtiyaç duyar.” diyen Behrengi, bu kitabında bir grup çocuğun, bir şeftali bahçesindeki maceralarını anlatıyor. Onların gözünden dünyayı gördüğümüzde, basit bir şeftali ağacının altında yatan büyük sırları keşfetmeye başlarız.
  İçimizi ısıtan bu hikâyenin her sayfası, masumiyetin ve merakın gücünü vurguluyor. Samed Behrengi’nin duygusal zenginliği ve sade dili, okuyucuları derin düşüncelere sürüklüyor. Kitap, gençleri ve yetişkinleri düşünmeye, sorgulamaya ve hayatın tadını çıkarmaya teşvik ediyor.
  “Bir Şeftali Bin Şeftali”, insana, doğaya ve insanın doğayla olan ilişkisine dair bir öyküdür. Behrengi’nin unutulmaz karakterleriyle dolu bu eser, okuyucuları kendi iç dünyalarına ve doğanın sırlarına doğru bir yolculuğa çıkarıyor.

 • 2. Hamur

Bir Şeftali Bin Şeftali Hakkında Yorumlar