sadsad x
asdasd

Bir Dilek Tut Hayatın Değişsin

Butik Yayınları

Gahl Sasson

89,00 TL
59,63 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
29,37 TL
Bir Dilek Tut Hayatın Değişsin Hakkında Bilgiler
Türü: Parapsikoloji ve Gizem Kitapları
Sayfa Sayısı: 296
ISBN: 9786055890452
Kapak: Ciltsiz
Gahl Sasson
Gahl Sasson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Bir Dilek Tut Hayatın Değişsin Kısa Özet

  "Sevgi, kibarlık, tolerans ve iç huzur gibi erdemlerle ilgilenen okuyucuların bu kitapta onlara cesaret verecek çok şey bulacağına inanıyorum."

  Dalai Lama 

  Bir Dilek Tutun, Herhangi Bir Dilek

  Gahl Sasson`un Kabala`ya -Kadim mistisizm öğretilerine-sürükleyici, yaratıcı ve yepyeni yaklaşımı, maddi ve manevi tatmini arayanlar için tam bir doyum oluşturur. Onun meditasyon, rüyalar ve gerçek yaşam olaylarını efsaneler, ritüeller, ve felsefelerle bağdaştırdığı ve Dünya çapında yaptığı meşhur Yaşam Ağacı eğitimlerine dayanan, Bir Dilek Tut kitabı, yaşamdaki tüm zenginliklerin keşfedildiği ve kucaklandığı evrensel bir yolculuğa çıkmanızı sağlar. Her inançtan ve dini kesimden gelen okuyuculara Yaşam Ağacının- Evrenin Yaratılma sablonu- enerjilerinin ister maddi olsun (yeni bir araba, daha yüksek bir maaş) ister kişisel gelişim ve keyfi (kilo kaybetmek, daha iyi bir iş imkanı, eşinizle daha yakın bir ilişki) veya hayatınızı değiştirecek derecede önemli bir Tanrı mesajı olsun bu dileğinizi gerçekleştirmek için nasıl kullanılacağını öğretir.

  Gahl Sasson çok bilge bir kişi ve günümüz mistiklerindendir. Hikaye anlatma becerisi Kabalistik prensiplerin eski kadim efsanelerle oya gibi işlenip dileklerinizi gerçekleştirecek bir şablon yaratır.

  Ariel Ford, "Mistik Ruhlar İçin Sıcak Çikolata" Kitabının Yazarı.

  Gahl Sasson: Deepak Chopra`nın multi medya projesi olan MyPotential (Benim Potansiyelim) komitesinde hem astroloji hem de Kabala öğreterek görev aldı. Dünyanın en büyük Kabala dergisi olan Olam da düzenli yazıları çıkmaktadır. Gahl, Amerika`da Yaşam Ağacı seminerleri ve eğitimleri vermektedir. Aynı zamanda dünyanın en ünlü astrologlarından biri olan Gahl Sasson Türkiye`de OWO`da her sene astroloji seansları vermektedir. Detaylı bilgi için www.owo.com.tr

  Steve Weinstein: Metin yazarı ve gazetecidir. Los Angeles Times gazetesinde on yıldan fazla çalısmıstır ve Güney California Üniversitesinde yazma sanatı dersleri vermektedir. Her iki yazar da los Angeles, California`da yaşamaktadırlar.

Bir Dilek Tut Hayatın Değişsin Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.