Bir Bilet Al Hakkında Bilgiler
Türü: Gezi Rehberi Kitapları
Sayfa Sayısı: 149
ISBN: 9786054609550
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2015
satis-icon
Satış Rakamları 2 adet satılmıştır.
Gizem Altın Nance
Gizem Altın Nance
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Bir Bilet Al Kısa Özet

    "Interrail, sadece bir tren bileti değildir. Avrupa trenlerinde sınırsız ulaşım sağlayan interrail, aynı zamanda maceraya, özgürlüğe, dünya vatandaşlığına, kendini keşfetmeye alınan bir bilettir" diyen Gizem Altın, bir bilet alıp 25 yaşında tek başına bir interrail seyahatine çıkıyor. Hayatında ilk defa yurtdışına çıkan genç bir kadının yolculuk anılarına eşlik ederken Yunanistan`dan bindiğiniz bir feribotla kendinizi İtalya`da bulacak, Fransız Riviera`sında dolaşacak, İspanya`nın kuzeyindeki San Sebastian`ın uçsuz bucaksız plajlarını içinize çekeceksiniz.

    Boyunuz kadar sırt çantasıyla sokaklarda yürümekten sırtınız tutulacak, yeni tanıştığınız arkadaşlarınızla bilmediğiniz bir dilde avaz avaz şarkılar söyleyeceksiniz. Siz kitabı okurken pencerenizden İtalya`nın tadına doyulmaz günbatımları geçecek, yolda olma isteği sizi içine çekecek ve belki de bir bilet alıp gitme isteğine karşı koyamayacaksınız. Gizem Altın`ın hem seyahat anılarını paylaştığı hem de birçok pratik bilgiyi içeren yola çıkma rehberini sunduğu Bir Bilet Al, şüphesiz ki içinizdeki gitme aşkını tetikleyecek.

    Gizem`in tek bir amacı var: "Şu anda hayatımın en güzel beş haftasını elinizde tutuyorsunuz. Umarım size yola çıkacak cesareti verebilirim".

  • 1. Hamur

Bir Bilet Al Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.