Bilimsel Araştırma ve Yazma Teknikleri

Gece Kitaplığı

Alek Sterlin

112,00 TL
67,20 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
44,80 TL
Bilimsel Araştırma ve Yazma Teknikleri Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Bilim Kitapları
Sayfa Sayısı: 115
ISBN: 9786254252525
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
satis-icon
Satış Rakamları 1 adet satılmıştır.
Alek Sterlin
Alek Sterlin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Bilimsel Araştırma ve Yazma Teknikleri Kısa Özet

    Bilim, insanlık tarihinde sürekli gelişen ve evrilen bir alan. Ancak bu sürecin arkasında yatan temel yapı taşı, şüphesiz ki araştırmadır. Bilimsel araştırma ve yazma, sadece akademik kariyer yapmayı planlayanlar için değil, aynı zamanda toplumun her kesiminden insanlar için hayati öneme sahiptir. Bu kitap, “Bilimsel Araştırma ve Yazma Teknikleri,” siz değerli okuyuculara araştırma sürecinin her aşamasını detaylı bir şekilde sunmayı hedefliyor.

    Kim olursanız olun, bu kitap sizin için bir kılavuz olacak; belki de ilk defa bir tez yazıyorsunuz, ya da belki de yıllarınızı bu alana vermiş bir araştırmacısınız. İşin özü, herkesin öğrenilecek yeni bir şeyi vardır. Bu kitapta, araştırmanın planlanmasından uygulanmasına, literatür taramasından veri analizine, etik ilkelerden yayına kadar birçok konuyu ele alıyoruz. Ayrıca, veri görselleştirme, metodoloji seçimi, istatistiksel analizler ve yayın stratejileri gibi daha özel konulara da yer veriyoruz.

    Her bir konu, teorik bilgilerin yanı sıra pratik öneriler ve ipuçları ile zenginleştirilmiştir. Unutmayın, bilimsel araştırma ve yazma sadece akademik bir etkinlik değildir; aynı zamanda bir düşünme, sorgulama ve anlama pratiğidir.

  • 2. Hamur

Bilimsel Araştırma ve Yazma Teknikleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.