Beynin Akıllıca Yönetimi

Nar Yayınevi

Süreyya Yılmaz

50,00 TL
Beynin Akıllıca Yönetimi Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Sağlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 310
ISBN: 9786058430730
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
satis-icon
Satış Rakamları 2 adet satılmıştır.
Süreyya Yılmaz
Süreyya Yılmaz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Beynin Akıllıca Yönetimi Kısa Özet

    Yrd. Doç. Dr. Süreyya Yılmaz, Sakaryalnın Karasu ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Karasulda tamamladı. İstanbul Teknik Üniversitesi`nden mezun olduktan sonra, Almanya`da Hochschule Bochum İşletme Mühendisliği Anabilim Dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Uluslararası şirketlerde yaklaşık yirmi yıl orta ve üst düzey yönetici olarak çalıştı. 

    Kariyerine akademisyen olarak devam etmeye karar verince, 2010 yılında Beykent Üniversitesi`nde İşletme Yönetimi doktora programına başladı ve bu eğitimini "Duygusal Yetenek ile Temel Yetenekler Arasındaki İlişkiler ve İşletme Performansına Etkileri" konulu doktora tezini yazarak 2012 yılı sonunda tamamladı. Doktora tezi danışmanları olan Prof. Dr. Halit Keskin ve Prof. Dr. Ali Ekber Akgün ile birlikte ortak yazarı olduğu, "Örgütlerle Duygusal Zeka ve Duygusal Yetenekler" adlı yayınlanmış bir kitabı bulunmaktadır. 

    Marmara Üniversitesi İşletme fakültesi Almanca İşletme ve Yeditepe Üniversitesi Almanca Uluslararası İşletme Yönetimi Bölümlerinde yarı zamanlı Öğretim Görevlisi olarak, Yenilik Yönetimi, Uluslararası Yönetim ve İnsan Kaynakları Yönetimi dersleri vermiştir. IS Eylül 2014 tarihinden itibaren, T.C. Üsküdar Üniversitesi sağlık Bilimleri fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü`nde Yardımcı Doçent kadrosunda görev Yapmakta olan Süreyya Yılmaz, ileri düzeyde Almanca ve İngilizce bilmektedir. "Okumak ve yazmak, öğrenmek ve öğretmek" olarak beklediği yaşam amacını kararlılıkla sürdürmektedir.

  • 2. Hamur

Beynin Akıllıca Yönetimi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.