245,00 TL
164,15 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
80,85 TL
Benim Sevgili Başkanım Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Politika Siyaset Bilim ve Siyaset Tarihi Kit
Sayfa Sayısı: 224
ISBN: 9786059905152
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
satis-icon
Satış Rakamları 90 adet satılmıştır.
Ş. Mine Kılıç
Ş. Mine Kılıç
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Benim Sevgili Başkanım Kısa Özet

  30 Mart 2014 yerel seçimleri, İstanbul’un 39 ilçesinin 38’inde aynı şekilde sonuçlandı. Bir önceki yerel seçimleri hangi parti kazanmışsa, 30 Mart’ta da o partinin adayı belediye başkanı seçildi. Uzmanlar yoğun bir siyasi kutuplaşma altında gerçekleşen seçimlerde böyle bir sonucu normal ve siyasetin genel kalıplarına uygun buluyordu…

  Peki bu kalıbın dışında kalan o ilçede ne olmuştu? Nasıl olmuştu da o ilçede belediye başkanlığı bir partiden ötekine, hem de büyük bir oy farkıyla, geçebilmişti? Beylikdüzü’nü diğer 38 ilçeden, Ekrem İmamoğlu’nu onlarca başkan adayından farklı kılan neydi? 

  Benim Sevgili Başkanım işte bu soruların cevabını veriyor. Büyük dönüşümlerin ancak liderle, onun işaret ettiği yöne yürüyenler arasındaki sevgi ve yol arkadaşlığı duygusuyla sağlanabileceğini  kanıtlıyor.  

  Önümüzdeki yıllara damgasını vuracak olan, sorgulayan, talep eden, özgüvenli bireylere dayalı yeni siyaset anlayışı yeni bir liderlik tarzını da zorunlu kılıyor. Benim Sevgili Başkanım’da işte bu yeni siyasetin ve yeni liderlik tarzının en temel unsurlarını bulacaksınız.

 • 2. Hamur

Benim Sevgili Başkanım Hakkında Yorumlar