sadsad x
asdasd

BENİ SEVİYORMUŞ GİBİ YAP

Novella

Cindi Madsen

25,00 TL
16,25 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
8,75 TL
BENİ SEVİYORMUŞ GİBİ YAP Hakkında Bilgiler
Türü: İngiliz Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 320
ISBN: 9786051861739
Kapak: Ciltsiz
Cindi Madsen
Cindi Madsen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • BENİ SEVİYORMUŞ GİBİ YAP Kısa Özet

  İlk aşkınızla ikinci bir şans uğruna neleri göze alırdınız?
  Brynn artık lisedeki o garip, içine kapanık kız değil; özgüveni olan güzel bir kadın. Hatta kasabasının küçük sahnesinde başrol bile oynuyor. Hayatı hiç de fena sayılmaz, erkeklerle başarısız ilişki çabaları dışında tabii. Ancak başka kimse kalmamış gibi, lisedeki ilk aşkı Sawyer, Brynn’in oynayacağı oyunu yönetmeye geliyor. Neyse ki genç adamın lisede herkesin önünde rezil olmuş Brynn’i hatırlıyor gibi bir hali yok. O zaman, Brynn’in oyunculuk yeteneğini sahne dışına taşıma vakti.

  Bir süreliğine doğduğu kasabaya dönen Sawyer, New York’taki uçarı kadın oyunculardan sıdkı sıyrılmış, genç bir yönetmendir; son isteği ise yine böyle bir kadına âşık olmaktır. Ama şu nereden tanıdığını bir türlü çıkaramadığı, görkemli ve güzel aktris Brynn, kendisine koyduğu yasaklara rağmen Sawyer’ı sözünden döndürecek gibidir.

  Yalanlar üzerine filizlenen bir aşk gerçeğe dönüşebilir mi? Brynn bu sorunun yanıtını öğrenmekte kararlı. Ne de olsa, *Bütün dünya bir sahne, bütün erkekler ve kadınlar da birer oyuncu.*

BENİ SEVİYORMUŞ GİBİ YAP Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.