sadsad x
asdasd
16,67 TL
10,67 TL
%36 indirim
Beni Aşka İnandır Hakkında Bilgiler
Türü: Aşk Kitapları
Sayfa Sayısı: 364
ISBN: 9786055358129
Kapak: Ciltsiz
Julianne MacLean
Julianne MacLean
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Beni Aşka İnandır Kısa Özet

  "Hayat ve duyguyla dolu ışıldayan bir roman." 
  Jo Beverley

  "İnanılmaz bir tutkuya sahip, kıpır kıpır bir hikâye."
  Cathy Maxwell

  Sevgili kardeşim Clara,
  Londra sosyetesi hiç aklıma gelmeyecek denli karışık! Her gece başka bir balo veya toplantı var, her gece başka başka ışıltılı mücevherler, hışırdayan elbiseler dönüp duruyor. Zaman zaman orada burada pot kırmaktan korksam da, hedefime (daha doğrusu annemin hedefine) ulaşmakta başarı elde ediyorum sayılır. Annem, bana koca olarak son derece uygun bulduğu birkaç beyden gördüğüm ilgi karşısında mutluluktan havalara uçuyor.

  Ama sevgili kardeşim, bir dük var ve benim için ondan başkasına bakmak dahi öyle zor ki! İtiraf etmeliyim ki kalp atışlarımı, balo salonunun karşı tarafından fark edilebileceğinden korkacağım kadar hızlandırıyor. İsmi James Langdon, Wentworth Dükü. Bu sözlerim kulağa abartılı gelebilir ama bana daha önce hiçbir erkeğin hissettirmediği şeyler hissettiriyor.
  Ama bu duygularımı bastırmalıyım. Zaman zaman onun karanlık geçmişine dair fısıltılar duyuyorum ve insanlar kendi aralarında ondan Tehlikeli Dük diye bahsediyor. Ah Clara! Gizliden gizliye onun beni seviyor olabileceğini düşünerek mutlulukla doluyorum, ancak bir yandan da ilgisinden korkuyorum. Gerçek aşkı bulmak için çok uzun zaman bekledim ve şimdiyse kalbime zarar gelmemesi için  ona karşı koymalıyım.
  Keşke ne yapmam gerektiğini bilebilsem...
  Seni seven kardeşin,
  Sophia

   

   

Beni Aşka İnandır Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.