sadsad x
asdasd

Balık Tapınağının Azizleri Hankah

Eftalya Kitap
37,00
25,53
%31 indirim
Balık Tapınağının Azizleri Hankah Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 696
ISBN: 9786059288071
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Ömer Faruk İspir
Ömer Faruk İspir
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Balık Tapınağının Azizleri Hankah Hakkında Yorumlar

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Balık Tapınağının Azizleri Hankah Kısa Özet

    Balık Tapınağı, güçlü ve gnostik bir tarikattır. Tanrı Dagon ve Hıristiyanlık bunlar için ne anlam taşımaktadır. Amaçları nedir? Bunların en ciddi yerli rakibi Hankah, nasıl kurulmuştur? Kenan özden, Hankah ilişkisi nedir?

    Ömer Faruk Ispir ve Emre Şanlı adında ki İki genç ve yetenekli yazarın elinden çıkan Hankah, Sufist Polisiye türünde bir roman. Bize bu iki gnostik güç arasındaki kıyasıya mücadeleyi anlatıyor. Günümüz dünyasında olan bitenlerle bire bir karşılığı olan bu mücadelede her türlü gizemli usül, yordam ve araçlar kullanılacaktır. Vesica Piscis, iç içe geçmiş iki dairenin sırrı, rünik sembollerle tayyi mekan edenler, ülkemizde iç karışıklık için uykuda bekletilen Anarko Hücreler, gizli silah depoları, ortaya çıkması halinde Vatikan'ı kökten sarsacak olan eski bir İncil nüshası, Bağdat Muhafızları, Alanya Kalesi ve İstanbul'un dehlizleri...

    Hankah, Balık Tarikatını çökertmeyi başarabilecek mi? Gizemli İncil'in sırrı herkesin malı olacak mıdır? Dünyanın Kültür ve Gnostik başkenti olan İstanbul'da geçen nefes kesici bir serüven.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.