sadsad x
asdasd

Baby Alive Minik Bebeğim Eva

Baby Alive
139,90 TL
111,92 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
27,98 TL
Baby Alive Minik Bebeğim Eva Hakkında Bilgiler
Türü: Bebekler
Sayfa Sayısı: 0
ISBN: 5010993667086
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Baby Alive Minik Bebeğim Eva Ürün Açıklaması

  Birlikte harika vakit geçireceğiniz eğlenceli ve hareketli Minik Bebeğim ekibiyle tanışın! (Her biri ayrı satılır, stoklarla sınırlıdır). Minik Bebeğim, oyun saatinde neler yapacağınızı sizin hayal etmenizi bekliyor! Parkta güneşli bir günde yapabileceğiniz eğlenceli bir piknik mi? Dans dersinde kendinizi ritme bırakmak mı? Yoksa tüm Minik Bebeğim ekibiyle birlikte süper star moda gösterisi mi? (Her biri ayrı satılır.)
  Serideki her oyuncak bebeğin paketine şirin tulumu ve saçını şekillendirmek için de tarağı dahil. Yumuşak karnına bastırdığınızda bacakları ve kolları hareket eder ve kıpırdar. İstediğiniz her yere götürebileceğiniz ideal boyutu sayesinde 3 yaş ve üzeri kız ve erkek çocukları için harika bir oyuncak ve hediyedir.
  İçindekiler: 1 oyuncak bebek, giysisi, tarak.
  HAREKET HALİNDEYKEN OYUN: Yumuşak gövdeli Minik Bebeğim, oyunlarınız için istediğiniz her yere götürmeye ideal boyuttadır.
  GİYSİ VE TARAK AKSESUARI DAHİLDİR: Minik Bebeğim, şirin bir tulum içinde sunulur (ek giysiler ayrı satılır) ve saçını şekillendirmek için bir de tarağı bulunur.
  OYNADIĞINIZDA HAREKET EDER VE KIPIRDAR: Oyuncak bebeğin yumuşak karnına bastırdığınızda bacakları ve kolları hareket eder ve kıpırdar.
  Yaş : 3+
  Tek Paket Ölçüsü : 7 x 15 x 28 cm

Baby Alive Minik Bebeğim Eva Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.