sadsad x
asdasd

Baby Alive Işıklı Ayakkabılarıyla Neşeli Erkek Bebeğim

Baby Alive
359,90 TL
287,92 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
71,98 TL
Baby Alive Işıklı Ayakkabılarıyla Neşeli Erkek Bebeğim Hakkında Bilgiler
Türü: Bebekler
ISBN: 5010993618507
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Baby Alive Işıklı Ayakkabılarıyla Neşeli Erkek Bebeğim Ürün Açıklaması

  Baby Alive Işıklı Ayakkabılarıyla Neşeli Erkek Bebeğim'in her adımda ışık saçan ayakkabıları var!

  Çocuklar ışıklı ayakkabılarını, şirin gülücüklerini ve eğlenceli cümlelerini etkinleştirmek için bebekle birlikte yürümeye, zıplamaya ve hoplamaya bayılacak.

  Işıklı Ayakkabılarıyla Neşeli Bebeğim, biberonundan birkaç yudum su içince bezini ıslatıyor. Çocuklar oyun vaktinde bebekle birlikte hoplayabilir, biberonundan ona su verebilir ve altını ıslattığında bezini değiştirebilir. Uykusu gelince de size haber verir!


  Onu yatırınca esneyip size yorulduğunu söyleyebilir. Minikler, 25'in üzerinde ses ve ifadeye sahip bu bebeğe ve ışıklı ayakkabılarına bayılacak!

  • AYAKKABILARI IŞIKLI – Baby Alive Işıklı Ayakkabılarıyla Neşeli Bebeğim'in her adımda ışık saçan ayakkabıları var!
  • 25'İN ÜZERİNDE SES VE İFADE - Bu oyuncak bebek, onunla oynadığınızda 25'in üzerinde gülücük, ses ve ifadeyle size karşılık verir! İngilizce ve Türkçe konuşur; "Anneciğim" ve "Babacığım" modlarına sahiptir.
  • OYUNCAK BEBEK SU İÇER VE ALTINI ISLATIR - Tüm bu oyunlar bebeği susatır. Biberonundan birkaç yudum su verdiğinizde hemen bezini ıslatır (ek bebek bezleri ayrı satılır). Eyvah! Bezini değiştirme zamanı geldi.
  • EĞLENCELİ AKSESUARLAR - Çok sayıda minik gözlük takıyor. Işıklı Ayakkabılarıyla Neşeli Bebeğim de öyle! Oyuncak bebeğiniz yanında bir gözlük, çıkarılabilir giysisi, biberon, saçını şekillendiren tarak ve bebek beziyle birlikte sunuluyor.

  Paket içerisinde; Baby Alive bebek, çıkarılabilir giysisi, gözlük, biberon, tarak ve kullanım talimatları yer almaktadır.

  1 x 1,5V AA pil gereklidir. Piller kutuya dahildir.
  Kutu ölçüsü: 27,9 x 10,16 x 36 cm.

Baby Alive Işıklı Ayakkabılarıyla Neşeli Erkek Bebeğim Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.