sadsad x
asdasd

Baby Alive Bebeğimle Saç Tasarımı Sarışın

Baby Alive
499,90 TL
399,92 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
99,98 TL
Baby Alive Bebeğimle Saç Tasarımı Sarışın Hakkında Bilgiler
Türü: Bebekler
ISBN: 5010993618378
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Baby Alive Bebeğimle Saç Tasarımı Sarışın Ürün Açıklaması

  Baby Alive Sarışın Bebeğimle Saç Tasarım Oyun Seti ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın!

  *Hadi saçıma yeni bir şekil verelim!* Baby Alive bebeğiniz; saçını taramanız, düzeltmeniz ve şekillendirmeniz için hazır! İnteraktif fırçayla bebeğin kâküllerini taradığınızda kâkülleri uzuyor! Kesmek mi istiyorsunuz? Kutuya dahil interaktif makası bebeğin kâküllerine tutun ve onları düzeltiyormuş gibi yapın; şimdi de kısaldılar!

  Bebeğinizin saçını tarayıp düzelttikten sonra, saçına farklı şekiller vermek için kutuya dahil kedicik kulaklarını, saç tokalarını, kumaş çiçekleri ve fiyonkları kullanın! 35'ten fazla ifadeyle Türkçe ve İngilizce konuşan bebeğin kutusuna; 12 saç aksesuarı, interaktif fırça ve makas dahil.

  Set içerisinde; Baby Alive oyuncak bebek, interaktif fırça ve makas, 2 kedicik kulağı, 4 toka, 4 kumaş çiçek, 2 saç fiyongu ve kullanım kılavuzu yer almaktadır.

  • Kâkülleri Gerçekten Uzuyor: İnteraktif fırçasıyla bebeğin kâküllerini tarayın ve nasıl uzadıklarını izleyin! Bebeğiniz, *Saçımı taramanı çok seviyorum!* diyecek.
  • Bebeğin Saçlarını Düzeltin: *Saçım burnumu gıdıklıyor!* Bebeğin saçını düzeltmek için kutuya dahil interaktif makası kullanın. Kâkülleri gerçekten kısalıyor!
  • Sizinle Konuşur: Baby Alive oyuncak bebek, 35'in üzerinde ifadeyle Türkçe ve İngilizce konuşur. Bebeğin "anne" ya da "baba" modunda konuşması için düğmeyi yana kaydırın!
  • Saçlarını Şekillendirmek İçin Pek Çok Yol Var: Bebeğinizi süslemek için 12 farklı saç aksesuarı arasından seçiminizi yapın!

  3 x 1,5V AA pil ile çaluşmaktadır. Piller kutuya dahildir.
  Kutu ölçüsü: 36 x 10 x 38 cm.

Baby Alive Bebeğimle Saç Tasarımı Sarışın Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.