sadsad x
asdasd

Baby Alive Acıkan Bebeğim

Baby Alive
579,90 TL
463,92 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
115,98 TL
Baby Alive Acıkan Bebeğim Hakkında Bilgiler
Türü: Bebekler
ISBN: 5010993618217
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Baby Alive Acıkan Bebeğim Ürün Açıklaması

  Baby Alive Acıkan Bebeğim ile mama saati eğlence dolu olacak!

  Ona en sevdiği yemeği hazırlarken önlüğünü takıp onu mama tepsisinin önüne oturtun! Acıkan Bebeğim, kaşığını uzattığınızda ağzını kocaman açacak, gülecek, hareket edecek ve hatta daha fazla yemek isteyecek!

  Karnı doyduğunda bardak biberonundan ona su içirin. Olamaz! Şimdi altını değiştirmek gerekiyor! 50’nin üzerinde gerçek bebek sesi, Türkçe/İngilizce konuşmaları ve gerçekçi ifadeleri, özel interaktif kaşığı, 2 paket oyuncak bebek maması, önlüğü, bardak biberonu ve 2 adet bebek bezi (ek mama paketleri ve bezler ayrı satılır) sayesinde bu şirin oyuncak bebeğe yemek yedirmek ve onun bezini değiştirmek, minikler için gerçekçi ve bir o kadar da eğlenceli bir oyun olacak!

  • Kaşığına Tepki Veriyor: Acıkan Bebeğim, ona mamasını verdiğinizde ağzını kocaman açıyor. Özel kaşığıyla yemek yedirirken 50’nin üzerinde gerçek bebek sesiyle ve Türkçe/İngilizce iletişim kuruyor. Ayrıca hareket ediyor ve daha fazla yemek istiyor!
  • Mama Önlüğü Ve Mama Tepsisi De Var: Bebeğinize en sevdiği yemeği hazırlarken önlüğünü takıp onu tepsisinin önüne oturtun! Bu oyuncak bebek, çocukların interaktif yemek yedirme oyunu oynarken eğlenmeleri için gereken her şeye sahip!
  • Tuvaletini Yapar: Bebeğinize yemek yedirirken biberonundan da birkaç yudum su verin. Tuvaletini yapınca sıra altını değiştirmeye gelecek!

  Set içerisinde; Baby Alive, bebek, mama tepsisi, önlük, 2 adet toz oyuncak bebek maması, 2 adet bez, kâse, bardak biberon, interaktif kaşık, tarak ve kullanma kılavuzu yer almaktadır.


  4 x 1,5V AA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir.

  Kutu ölçüsü: 38 x 13 x 41 cm.

Baby Alive Acıkan Bebeğim Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.